Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 72.40Vid.: 105.37
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 NOK X USDNOK Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 EUR (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 EUR
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

EUR/NOK valiutų derinys dažnai vadinamas „Euro Nokkie“ ir tai yra nepagrindinė pora, bet ji vis tiek yra gan populiari „Forex“ rinkoje. Kaip ir dauguma kryžminių europinių valiutų, tai yra idealus pirmasis bandymas prekybai ne su pagrindinėmis poromis ir ji siūlo fantastišką galimybę paįvairinti jūsų portfelį ir subalansuoti riziką. Nors ir Švedijos kronos efektyvumas dažnai nustelbia eurą, artimi politiniai, ekonominiai ir finansiniai ryšiai paskatina platesnius spredus ir greitus svyravimus lyginant su kitomis kryžminėmis euro poromis. Jeigu ieškote vidutinės rizikos portfelio paįvairinimo, tada EUR/NOK pora gali būti idealus jūsų pasirinkimas.

Investuokite šiandien su„FxPro“.