Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 147.50Vid.: 161.37
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 MXN X USDMXN Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 EUR (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 EUR
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

Už Meksikos ribų EUR/MXN valiutų deriniu yra retai kada prekiaujama, bet tai gali būti idealus pasirinkimas tiems, kuri turi aukštą rizikos ribą. Šios poros efektyvumas priklauso nuo dviejų pagrindinių ekonomikų - Meksikos ir Euro zonos. Šių ekonomikų finansinį statusą lemia labai skirtingi veiksniai, kurie savo ruožtu šį derinį daro labai nepastovų ir permainingą. Dėl šios priežasties ši pora gali būti idealus pasirinkimas patyrusiems laisvamaniams ir ji siūlo potencialiai didelį atlygį, kuris yra lygus rizikai.

Jeigu manote, kad EUR/MXN valiutų pora būtų idealus priedas jūsų portfeliui, susisiekite su „FxPro“ šiandien.