Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 30.20Vid.: 31.60
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 HKD X USDHKD Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 EUR (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 EUR
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

EUR/HKD valiutų poros efektyvumas priklauso nuo dviejų pagrindinių pasaulio šalių ekonomikos - Honkongo ir Euro zonos. Pora yra garsi dėl savo didelio nepastovumo, kuris kyla dėl daugybės veiksnių, lemiančių šių dviejų valiutų finansinę būklę. Rizikinga ir permaininga, šios poros santykius geriausiai apibūdina nenuspėjamumas. Nepaisant to, patyrusiose rankose pora suteikia galimybę gauti žymų pelną. Ji idealiai tinka profesionaliems investuotojams, kurie turi laisvą požiūrį į prekybą.

Kodėl gi neinvestuoti šiandien?