Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT4 Fixed
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: N/AVid.: 1.18
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 CHF X USDCHF Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 EUR (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 EUR
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

** Abnormal market conditions refer to Section 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Financial Services Ltd, in point 10.7 in Order Execution Policy of FxPro UK Limited and in point 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Global Markets Ltd.

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Fiksuoti spredai taikomi tik neatidėliotiniems įsakymams. Visiems kitiems įsakymų tipams bus taikomi spredai, atsižvelgiant į Įsakymų vykdymo politiką.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

EUR/CHF valiutų pora nėra taip plačiai prekiaujama kaip kitomis poromis, tačiau ji vis dar turi svarbų vaidmenį daugelio prekybininkų portfeliuose. Koreliacija tarp šių dviejų valiutų yra neįtikėtinai stipri ir todėl tai apibrėžia jų abipusius atvirkštinius santykius. Tai gali būti siejama su glaudžiais Euro zonos ir Šveicarijos ryšiais - 1972 m. pradėta ir sudaryta laisvosios prekybos sutartis. Dėl šios priežasties Euro zonai susitraukus, Šveicarija patiria ekonomikos atgarsio poveikį. Be to, pora išgyveno itin nepastovų laikotarpį, kai Šveicarijos Nacionalinis Bankas nustebino rinkas pašalindamas 1,20 valiutos „lubas“, todėl tai sukėlė didžiausią aprašytą įvykį kryžminių valių poroje.

Jeigu jūs norite pridėti EUR/CHF valiutų porą prie savo portfelio, susisiekite su „FxPro“ šiandien.