Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 0.90Vid.: 1.13
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 CAD X USDCAD Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 EUR (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 EUR
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

Nors ir ne pati populiariausia valiutų kombinacija kaip ir beveik visos kitos euro kryžminės poros, EUR/CAD pora vis tiek turi nemažą sekėjų skaičių. Poros efektyvumas priklauso nuo dviejų didžiųjų ekonomikų koreliacijos - Euro zonos ir Kanados. Ši pora linkusi elgtis panašiai kaip ir EUR/USD giminaitė, nors mažesni prekybos apimtys reiškia, kad ši pora yra linkusi į staigesnius svyravimus. Jei ketinate žengti savo pirmąjį žingsnį šalin nuo keturių didžiųjų porų, tai gali būti ideali pora jums.

Kad investuotumėte, susisiekite su „FxPro“ dabar.