Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 8.00Vid.: 9.69
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 SGD X USDSGD Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 CHF (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 CHF
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

CHF/SGD valiutų pora parodo koreliaciją tarp šių dviejų svarbių tarptautinių valiutų - Šveicarijos franko ir Singapūro dolerio. Ši pora pasižymi nenuspėjamumo istorija, o tai sudaro idealias investicines sąlygas patyrusiam investuotojui, turinčiam lankstesnį požiūrį į riziką. Šių pasaulio stipruolių ekonomikai įtakos turi labai skirtingi veiksniai. Tai reiškia, kad jos retai kada seka tuo pačiu modeliu, todėl ši unikali kombinacija profesionalų rankose gali atnešti kvapą gniaužiantį pelną.

Jeigu norėtumėte pridėti CHF/SGD valiutų porą prie savo portfelio, susisiekite su mūsų komanda šiandien.