Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 0.80Vid.: 0.98
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 JPY X USDJPY Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 CAD (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 CAD
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

Nors paprastai CAD/JPY valiutų pora nėra laikoma pagrindine pora, šis derinys vis dar populiarus tarp investuotojų. Ją yra šiek tiek sunkiau nuspėti, palyginus su USD/JPY giminaite; tačiau didelis nepastovumas ir dažnesni svyravimai reiškia, kad ji gali pasiūlyti tinkamą alternatyvą patyrusiems investuotojams. Kelianti vidutinę riziką, ji suteikia puikias galimybes gauti didelį pelną.

Jeigu norėtumėte pridėti CAD/JPY valiutų porą prie savo portfelio, tada susisiekite su mumis šiandien.