Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: N/AVid.: 1.45
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 CHF X USDCHF Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 CAD (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 CAD
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

CAD/CHF valiutų pora nėra tarp pačių geidžiamiausių porų, tačiau ji vis tiek turi nemažą sekėjų skaičių. Jos efektyvumas priklauso nuo dviejų pagrindinių pasaulio ekonomikų koreliacijos - Kanados ir Šveicarijos. Šios poros efektyvumas dažnai yra panašus į pagrindinės USD/CHF poros efektyvumą, tačiau ji yra linkusi dažniau svyruoti dėl mažų prekybos apimčių. Patyrusiose rankose ši pora gali būti puikus priedas prie supratingo investuotojo portfelio.

Kad investuotumėte šiandien, susisiekite su „FxPro“.