Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 60.80Vid.: 68.21
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 PLN X USDPLN Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 AUD (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 AUD
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

AUD/PLN valiutos pora nėra taip plačiai prekiaujama JK viduje, bet ji vis tiek gali būti puikus jūsų portfelio papildymas. Jos efektyvumas priklauso nuo kintančių dviejų pagrindinių šalių ekonomikų - Lenkijos ir Australijos. Šių dviejų skirtingų valstybių išsiskirianti ekonominė politika reiškia, kad jų tarpusavio koreliaciją dažnai sunku numatyti, tačiau didelė rizika, susijusi su šia pora reiškia, kad ji gali suteikti didelę naudą patyrusio investuotojo rankose.

Jeigu manote, kad AUD/PLN valiutų pora būtų naudingas jūsų portfelio papildymas, susisiekite su „FxPro“ ir sužinokite, kaip mes galime jums padėti.