info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.56% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Kintančio nuostolio stabdymo pavedimas (Trailing Stop) (Trailing Stop)

„Trailing stops“ (kintančio nuostolio stabdymo pavedimas) - tai dinamiški „stop-loss“ nurodymai, kuriuos galima nustatyti taip, kad šie sektų rinkos kainą, išliekant tam tikrame iš anksto nustatytame punktų intervale, kad būtų užtikrintas pelnas, kai kainos elgesio pokyčiai yra naudingi prekybininkui. „Trailing stop“ galima įjungti, rinkai pajudėjus per iš anksto nustatytą punktų skaičių. Tame taške jis pradės sekti rinkos kainą, visuomet pasiliekant tam tikrame dabartinės kainos punktų skaičiaus intervale.