info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 74.02% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77.37% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Techninė analizė (Technical Analysis) (undefined)

Techninė analizė - tai rinkos analizės metodas, visų pirma orientuotas į vidaus veiksnius, turinčius įtakos vertybinių popierių kainai. Ši analizės mokykla pastebi tris pagrindinius principus.

1. Tai, kad viskas, ką investuotojas turi žinoti apie finansinę priemonę, jau atsispindi jos rinkos kainoje.

2.Tai, kad kainų elgesys keičiasi pagal tendencijas (kyla aukštyn, krenta žemyn, eina horizontaliai, ir šių trijų tendencijų derinys).

3. Tai, kad įvykiai rinkoje (istorija) linkę atsikartoti. Kitaip tariant, investuotojai panašiai reaguoja panašiose situacijose.