info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 74.02% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77.37% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Maržos skaičiuoklė (undefined)

„FxPro“ maržos skaičiuoklė leidžia prekybininkams greitai ir lengvai apskaičiuoti, kokia marža reikalinga norint atidaryti tam tikrą poziciją. Skaičiavimas atliekamas taip:

reikalinga marža = dydis (loto dydis) / svertas * sąskaitos valiutos / bazinės valiutos keitimo kursas (jei skiriasi nuo bazinės valiutos, kuria prekiaujama).

Kairėje pusėje esančiame meniu spustelėkite „Prekybos skaičiuoklė“, jei norite atlikti prekybinius skaičiavimus.