info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

„FxPro“ VPS (Virtualus privatus serveris) (FxPro VPS (Virtual Private Server))

„FxPro“ VPS paslauga siūlo prekybininkams skirtą prieigą prie nuotolinio serverio, kuris leidžia jiems nuotoliniu būdu įkelti ir valdyti savo EA. Tai leidžia prekybininkams prekiauti 24/5, todėl jiems nebūtina laikyti įjungtų kompiuterių. VPS prenumerata kainuoja 30 USD per mėnesį. Ši paslauga taip pat yra nemokama tiems, kurie atitinka VIP paskyros turėtojams taikomus reikalavimus.