info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

„FxPro“ platforma „MetaTrader 4“ (FxPro MetaTrader 4/5)

„FxPro“ platforma „MetaTrader 4“ („MT4“) yra programinės įrangos prekybos platforma (licencija gauta iš „MetaQuotes Software“), kuri leidžia užsienio valiuta internetu prekiaujantiems prekybininkams pirkti ir parduoti finansinius instrumentus „live“ kainomis. „FxPro“ platforma „Metatrader 4“ buvo pritaikyta tiesioginiam nurodymų apdorojimui. Ji veikia tiek žiniatinklyje, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose („iOS“ ir „Android“). „MT4“ taip pat veikia su „multi-terminal“ versija, kuri leidžia paskyros valdytojams vienu metu valdyti kelias paskyras.