info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

VKI (vartotojų kainų indeksas) (CPI (Consumer Price Index))

Vartotojų kainų indeksas yra mėnesinis ekonominis rodiklis, parodantis vartotojų perkamų prekių ir paslaugų kainų pokyčius, kurie sudaro didžiąją šalies infliacijos dalį. Kai VKI sumažėja, tai reiškia, kad stabiliai mažėja prekių ir paslaugų kaina, kuri yra palanki atitinkamai ekonomikai. Ir priešingai, didėjantis VKI gali paskatinti centrinius bankus didinti palūkanų normas, siekiant atsverti infliaciją.