info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

Stop Loss / Take Profit lygiai

Užtikrina FxPro
Naudokite šį „Stop Loss“ / „Take Profit“ skaičiuotuvą, kad nustatytumėte, kokius kainų lygius naudoti savo „Stop Loss“ / „Take Profit“ įsakymams, kiek punktų sudaro kiekvieną sandorį, ir kiekvieno punkto vertę. Norėdami tai padaryti, tiesiog pasirinkite valiutos porą, kuria prekiaujate, įveskite savo sąskaitos valiutą, savo pozicijos dydį ir atidarymo kainą. Pasirinkite savo sandorį („long“ arba „short“) ir tada įveskite, kiek norite rizikuoti, kol bus įjungtas jūsų „Stop Loss“ / „Take Profit“ įsakymas. Tuomet spauskite „Skaičiuoti“, o „Stop Loss“ / „Take Profit“ skaičiuotas viską atliks už jus.

Stop Loss / Take Profit suma

Naudokite šį „Stop Loss“ / „Take Profit“ skaičiuotuvą, kad tiksliai sužinotumėte, kiek jūs potencialiai galite uždirbti arba prarasti, jei jūsų atitinkami „Stop loss“ / „Take profit“ lygiai bus pasiekti. Tiesiog pasirinkite valiutų porą, kuria prekiaujate. Įveskite savo sąskaitos valiutą ir sandorio dydį. Pasirinkite savo sandorį („long“ arba „short“) ir tuomet įveskite savo pageidaujamus „Stop loss“ / „Take profit“ lygius. Spauskite „Skaičiuoti“, o „Stop Loss“ / „Take Profit“ skaičiuotuvas apskaičiuos jūsų potencialius nuostolius ir pajamas, išreikštus jūsų sąskaitos valiuta.

„Stop Loss“ / „Take Profit“ skaičiuoklė, kaip „FxPro Tools“ programėlės dalis, taip pat yra prieinama mobiliesiems įrenginiams. „iOS“ ir „Android“ skirtą programėlę atsisiųskite šiandien, kad bet kur ir bet kada galėtumėte naudotis visais jums reikalingais prekybos skaičiuotuvais.

FxPro Tools

iPhone
androidios
FxPro skaičiuokles taip pat galima rasti mūsų mobilioje programėje, skirtoje iOS ir Android.