info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Stochastinis osciliatorius (Stochastic Oscillator) (Stochastic Oscillator)

Stochastinis osciliatorius yra impulso indikatorius, kurį 1950-ųjų metų pabaigoje sukūrė George C. Lane. Jis naudojamas techninėje analizėje, siekiant stebėti „bullish“ ir „bearish“ rinkų divergenciją, taip pat perpirkimo ir perpardavimo sąlygas. Stochastinis osciliatorius apskaičiuojamas pagal dabartinę uždarymo kainą, kuri buvo diapazone tarp maksimumo ir minimumo per tam tikrą laikotarpį, dažniausiai per paskutines 14 dienų.