info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Pelnas ir nuostolis (Profit and Loss) (Profit and Loss Ratio)

Pelnas ir nuostoliai: stebima, kaip prekybininkas sugebės nuosekliai gauti daugiau pelno, nei patirti nuostolių per tam tikrą laikotarpį. Pelnas ir nuostoliai apskaičiuojami atsižvelgiant į vidutinį pelną, gautą iš sėkmingų sandorių, ir jį padalinant iš vidutinių nuostolių, patiriamų dėl nesėkmingų sandorių. Rezultatas yra du skaičiai, kurie sudaro pelno ir nuostolių santykį. Bendra sėkmingos strategijos gairė: pelno ir nuostolių santykis turėtų būti bent 2: 1.