FxPro naujos tapatybės kūrimas.....

Mes ir mūsų prekės ženklas nuolat augame ir tobulėjame, kad patenkintume besikeičiančius klientų poreikius.

FxPro
Mes esame daugiau nei tik verslas, tai asmeniškas ...

Mes dieviname savo darbą, o mūsų naujo prekės ženklo tapatybė visa tai puikiai perteikia. Mes pridėjome naujų, mūsų įmonės vertybes išreiškiančių elementų, kad jūs galėtumėte suprasti mūsų įmonės viziją ir misiją.

Sudėtingumo supaprastinimas

Prekyba gali būti sudėtinga, tačiau „FxPro“ ją padarė lengva. Mūsų nauja vartotojo sąsaja yra skirta supaprastinti sudėtingas prekybos praktikas.

FxPro
Mūsų prekės ženklo struktūrą sudaro tvirti, tačiau labai dinamiški pagrindiniai elementai, kurie kartu suformuoja patikimą prekės ženklo tapatybę, išlaikant didelį dėmesį klientams.
FxPro

Rafinuotas žodinis prekės ženklas

Mūsų prekės ženklo simboliai gali būti įvairūs, kad juos būtų galima lengvai pritaikyti įvairiose platformose, tačiau jų pastovumas ir logiškumas užtikrina, kad mūsų prekės ženklas būtų atpažįstamas visur. Mūsų naujas žodinis prekės ženklas įkūnija mūsų profesines vertybes, pabrėždamas mūsų prekės ženklo ryškią tapatybę.

FxPro

Struktūros klausimai

Pagrindinis mūsų naujo prekės ženklo tapatybės tikslas - suteikti jums optimalią ir intuityvią vartotojo sąsają, bei patobulintą navigacijos sistemą, kad galėtumėte greitai rasti reikiamą informaciją.

FxPro

Gyvybiškumo ekranui suteikimas

Mes ne tik norime su jumis kalbėtis - mes norime bendrauti su jumis. Būtent todėl įdiegėme naujų funkcijų, integruotų judesių ir interaktyvių elementų.

Kiekvienas šių elementų turi tam tikrą tikslą - jie sudaro tai, ką mes bendrai vadiname savo įmone
FxPro

Likite prisijungę

Siekdami užtikrinti, kad jūs niekada nepraleistumėte progos, sunkiai dirbome, kad šią naują patirtį visiškai suderintume su jūsų mobiliuoju telefonu.

FxPro

Norime išgirsti jūsų nuomonę!

Jūsų atsiliepimai mums yra labai svarbūs. Mes vertiname jūsų komentarus ir pasiūlymus. Jais naudosimės siekdami įvertinti savo darbą ir tobulinti paslaugas.

Mūsų rafinuoto prekės ženklo tapatybė įkūnija mūsų pagrindines vertybes - mūsų atsidavimą meistriškumo siekimui, mūsų įsipareigojimą skaidrumui ir mūsų atsidavimą klientams

Sekite FxPro ir prisijunkite prie bendruomenės