info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„IPhone“ prekybos platformos programėlės paleidimas

„FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“), pasaulyje pirmaujantis mažmeninės prekybos FX ir CFD brokeris, sukūrė naują „iPhone“ skirtą „FxPro iTrader“ programėlę ir platformą.

IPhone prekybos platformos programėlė

„FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“), pasaulyje pirmaujantis mažmeninės prekybos FX ir CFD brokeris, sukūrė naują „iPhone“ skirtą „FxPro iTrader“ programėlę ir platformą. Ji suteikia prekybininkams lengvą, greitą ir saugią prieigą prie finansų rinkų, vos bakstelėjus „iPhone“ ekraną. Dabar prekiautojai gali lengvai valdyti savo portfelį, kad ir kur jie bebūtų, ir nepraleisti progos atidaryti ar uždaryti savo pozicijų. Šią programėlę, kuriai nebus taikomi jokie vėlesni mėnesiniai ar metiniai mokesčiai, galima visiškai nemokamai parsisiųsti iš „App Store“. Naujausia „FxPro“ platforma „iPhone“ formatu turi visas funkcijas, kurių gali prireikti prekybininkui. Mobilioji prekyba tapo kaip niekada paprasta.

Spustelėkite „App Store“ piktogramą, kad galėtumėte atsisiųsti iPhone skirtą „FxPro Trader“.

iPhone skirta FxPro Trader programėlė

Pagrindinės prekybos funkcijos

„iPhone“ skirta „FxPro Trader“ programėlė / platforma prekiautojams leidžia:

 • Atidaryti naują poziciją
 • Keisti atidarytas pozicijas
 • Atidaryti atidėtą įsakymą
 • Keisti atidėtą įsakymą
 • Įsakymo patvirtinimą
 • Naudotis prekybos diagramomis
Pagrindiniai privalumai
 • Prieiga prie pagrindinių finansinių priemonių, įskaitant FX, tauriuosius metalus, indeksus, žaliavas ir akcijas
 • Konfidenciali ir saugi prekyba
 • Sukurta keliaujantiems prekybininkams
 • Lengva naudotis
 • Naujausių finansinių ir rinkos naujienų peržiūra
 • „iPhone“ skirta „FxPro Trader“ veikia „iPhone 3G“, „iPhone“, „iPod Touch“ ir „iPad“ įrenginiuose, kuriuose įdiegta OS 3.0 arba naujesnė versija
Mūsų naudotojo vadovas

Mūsų naudotojo vadovą, kurį galite peržiūrėti internete arba atsisiųsti, galite rasti čia.

Penki klasikiniai meniu variantai yra kiekvieno ekrano apačioje
 • Mėgstamiausios – jums patinkančios rinkos kainos gali būti saugomos, kad vėliau būtų greitai ir lengvai pateikiamos
 • Kainos – parodo „FxPro“ visų finansinių priemonių, kuriomis galima prekiauti, sąrašą
 • Pozicijos – visa informacija apie jūsų įsakymą: atidarytos pozicijos, balansas ir atidėti įsakymai
 • Istorija – rodo jūsų prekybos istoriją, suteikiant galimybę stebėti savo ankstesnius įsakymus ir lėšas per bet kurį pasirinktą laikotarpį
 • Daugiau - prieiga prie kitų platformos funkcijų ir funkcijų redagavimas, kad informacija būtų rodoma taip, kaip pageidaujate jūs.
Atgal į visus spaudos pranešimus

Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960