„FxPro“ praneša apie planus 2011 m. didinti savo geografinį pasiekiamumą ir pagrindinių produktų asortimentą

„FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“), ne vieną apdovanojimą pelnęs mažmeninės prekybos FX ir CFD pasaulinis brokeris, šiandien pranešė apie savo strateginį ketinimą toliau tęsti savo išskirtinį 2010-ųjų metų augimą, 2011-aisiais m. didinant savo geografinį pasiekiamumą ir pagrindinių produktų asortimentą.

2010 metai „FxPro“ buvo dar vieni rekordiniai plėtros metai. Prekybos apimtys tarptautiniu mastu populiarioje www.fxpro.com platformoje išaugo šiek tiek daugiau nei 20 %, nuo 440 mlrd. JAV dolerių 2009 m. iki daugiau nei 530 mlrd. Padidėjęs efektyvumas ir sutelktas dėmesys į mažmeniniams prekybininkams iš viso pasaulio skirtas paslaugas padėjo „FxPro“ realizuoti grynojo pelno augimą, kuris 2009 m. viršijo 50 %.

Per pastaruosius 12 mėnesių pasaulinis FX brokeris išplėtė savo tarptautines ribas, atidarydamas naują biurą Ispanijoje (Madride) ir dukterinę bendrovę Jungtinėje Karalystėje - „FxPro UK Limited“. Šios abi naujai atidarytos įmonės jau paskatino verslo plėtrą atitinkamose rinkose. Aptarnaudamas klientų bazę 149 šalyse, „FxPro“ pradėjo diegti naujoviškas „BlackBerry®“ ir „iPhone“ įrenginiams tinkančias mobiliąsias prekybos platformas, kad taptų dar lankstesnis ir pasiektų klientus visame pasaulyje.

Denis nuotrauka

Neseniai išrinktas „Metų Forex teikėju“ prestižiniuose „FT Investors Chronicle Awards 2010“ apdovanojimuose, „FxPro“ baigia papildyti FX ir CFD produktų asortimentą ir analizuoja galimybę plėstis į Artimuosius Rytus, Aziją bei Australiją.

„FxPro“ įkūrėjo Denis Sukhotin komentaras:

„2011-aisiais metais „FxPro“ išplės savo veiklą pagrindinėse augančiose rinkose ir padidins savo paslaugų portfelį, pasiūlydama daug naujoviškų produktų. Mūsų pagrindiniu tikslu ir toliau išlieka savo klientams užtikrinti aukščiausio lygio klientų aptarnavimo ir mokslinių tyrimų standartus, taip pat geriausius spredus ir kainas šioje rinkoje. Mūsų tikslas yra būti visuotinai pripažįstamu FX brokeriu, o visi, kas susiję „FxPro“, yra susitelkę į šio tikslo įgyvendinimą.“

„FxPro“ interneto svetainės adresas: www.fxpro.com

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus