info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ praneša apie planus 2011 m. didinti savo geografinį pasiekiamumą ir pagrindinių produktų asortimentą

„FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“), ne vieną apdovanojimą pelnęs mažmeninės prekybos FX ir CFD pasaulinis brokeris, šiandien pranešė apie savo strateginį ketinimą toliau tęsti savo išskirtinį 2010-ųjų metų augimą, 2011-aisiais m. didinant savo geografinį pasiekiamumą ir pagrindinių produktų asortimentą.

2010 metai „FxPro“ buvo dar vieni rekordiniai plėtros metai. Prekybos apimtys tarptautiniu mastu populiarioje www.fxpro.com platformoje išaugo šiek tiek daugiau nei 20 %, nuo 440 mlrd. JAV dolerių 2009 m. iki daugiau nei 530 mlrd. Padidėjęs efektyvumas ir sutelktas dėmesys į mažmeniniams prekybininkams iš viso pasaulio skirtas paslaugas padėjo „FxPro“ realizuoti grynojo pelno augimą, kuris 2009 m. viršijo 50 %.

Per pastaruosius 12 mėnesių pasaulinis FX brokeris išplėtė savo tarptautines ribas, atidarydamas naują biurą Ispanijoje (Madride) ir dukterinę bendrovę Jungtinėje Karalystėje - „FxPro UK Limited“. Šios abi naujai atidarytos įmonės jau paskatino verslo plėtrą atitinkamose rinkose. Aptarnaudamas klientų bazę 149 šalyse, „FxPro“ pradėjo diegti naujoviškas „BlackBerry®“ ir „iPhone“ įrenginiams tinkančias mobiliąsias prekybos platformas, kad taptų dar lankstesnis ir pasiektų klientus visame pasaulyje.

Denis nuotrauka

Neseniai išrinktas „Metų Forex teikėju“ prestižiniuose „FT Investors Chronicle Awards 2010“ apdovanojimuose, „FxPro“ baigia papildyti FX ir CFD produktų asortimentą ir analizuoja galimybę plėstis į Artimuosius Rytus, Aziją bei Australiją.

„FxPro“ įkūrėjo Denis Sukhotin komentaras:

„2011-aisiais metais „FxPro“ išplės savo veiklą pagrindinėse augančiose rinkose ir padidins savo paslaugų portfelį, pasiūlydama daug naujoviškų produktų. Mūsų pagrindiniu tikslu ir toliau išlieka savo klientams užtikrinti aukščiausio lygio klientų aptarnavimo ir mokslinių tyrimų standartus, taip pat geriausius spredus ir kainas šioje rinkoje. Mūsų tikslas yra būti visuotinai pripažįstamu FX brokeriu, o visi, kas susiję „FxPro“, yra susitelkę į šio tikslo įgyvendinimą.“

„FxPro“ interneto svetainės adresas: www.fxpro.com

Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960