info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ skelbia apie „FxPro Edge“, naujos lažybų dėl spredų platformos, paleidimą

FxPro Edge

2017 m. rugpjūčio 11 d., Londonas. Norint paminėti „Premier“ lygos sezono pradžią ir pirmąsias rungtynes (tarp „FxPro“ ir „Watford FC“ sudarius trejų metų rėmimo sandorį), kurios vyks 2017 m. rugpjūčio 12 d., šeštadienį, prieš „Liverpool“ ekipą Londono „Vicarage Road“ stadione, internetinis tarpininkas su malonumu praneša paleidęs „FxPro Edge“ - revoliucinę lažybų dėl spredų platformą.

Spredų lažybos (Spread betting) - tai naujas ir lankstus investavimo būdas, leidžiantis prekiautojams investuoti į finansų rinkas. Nuo 2017 m. rugpjūčio 11 d. ši nauja paslauga bus prieinama visiems „FxPro UK Limited“ registruotiems klientams , kurie yra Jungtinės Karalystės gyventojai. Naudodamiesi „FxPro Edge“, prekiautojai be jokių komisinių gali lažintis dėl „Forex“, neatidėliotinų indeksų, akcijų, neatidėliotinų metalų ir energetikos sandorių, ir pasinaudoti ne vieną apdovanojimą pelniusiu pavedimų vykdymu, kuriuo taip garsėja „FxPro“.

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„Esame pasiryžę savo klientams nuolat siūlyti naujų investavimo į finansų rinkas būdų. Lažybos dėl spredų pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo. Naudodamiesi „FxPro Edge“ mūsų klientai dabar gali sužinoti šio naujo investavimo metodo, kurį sustiprina mūsų profesionalios prekybos sąlygos ir rinkoje pirmaujantis „No Dealing Desk“ pavedimų vykdymas, privalumus.“
Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960