info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 76.14% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.83% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ skelbia apie „FxPro Edge“, naujos lažybų dėl spredų platformos, paleidimą

FxPro Edge

2017 m. rugpjūčio 11 d., Londonas. Norint paminėti „Premier“ lygos sezono pradžią ir pirmąsias rungtynes (tarp „FxPro“ ir „Watford FC“ sudarius trejų metų rėmimo sandorį), kurios vyks 2017 m. rugpjūčio 12 d., šeštadienį, prieš „Liverpool“ ekipą Londono „Vicarage Road“ stadione, internetinis tarpininkas su malonumu praneša paleidęs „FxPro Edge“ - revoliucinę lažybų dėl spredų platformą.

Spredų lažybos (Spread betting) - tai naujas ir lankstus investavimo būdas, leidžiantis prekiautojams investuoti į finansų rinkas. Nuo 2017 m. rugpjūčio 11 d. ši nauja paslauga bus prieinama visiems „FxPro UK Limited“ registruotiems klientams , kurie yra Jungtinės Karalystės gyventojai. Naudodamiesi „FxPro Edge“, prekiautojai be jokių komisinių gali lažintis dėl „Forex“, neatidėliotinų indeksų, akcijų, neatidėliotinų metalų ir energetikos sandorių, ir pasinaudoti ne vieną apdovanojimą pelniusiu pavedimų vykdymu, kuriuo taip garsėja „FxPro“.

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„Esame pasiryžę savo klientams nuolat siūlyti naujų investavimo į finansų rinkas būdų. Lažybos dėl spredų pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo. Naudodamiesi „FxPro Edge“ mūsų klientai dabar gali sužinoti šio naujo investavimo metodo, kurį sustiprina mūsų profesionalios prekybos sąlygos ir rinkoje pirmaujantis „No Dealing Desk“ pavedimų vykdymas, privalumus.“
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus