„FxPro“ praneša apie didelius pokyčius savo tarptautinėje veikloje

Pasaulyje pirmaujantis „Forex“ brokeris „FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“) šiandien pranešė apie didelius pokyčius tarptautinio verslo vystyme. Savo veiklą pradėjo „FxPro UK Ltd“, kuris dirbs pagal tarpininkavimo modelį.

„FxPro UK Ltd“ klientai galės rinktis „no-dealing desk execution“ vykdomus sandorius.

„FxPro UK Ltd“ gauna ir renka kainas iš lyderiaujančių bankų, įskaitant „Deutsche Bank“, UBS ir „Morgan Stanley“. Šias kainas jie tiesiogiai perduoda klientams, siekiant užtikrinti, kad jie visuomet gautų konkurencingiausią kainą.

Siunčiant įsakymus geriausia pirkimo / pardavimo kaina, kurią siūlo daugiau nei 10 likvidumo paslaugų teikėjų, ir apmokestinant tik spredus ar taikant visiškai skaidrius komisinius, „FxPro“ interesai yra visiškai suderinami su jų klientų interesais.

Be to, „FxPro“ klientai, kuriems siūlomos globalios paslaugos, dabar gali tiesiogiai atsidaryti paskyrą vienoje iš trijų reguliuojamų bendrovių, įskaitant Londone įsikūrusią „FxPro UK Ltd“, kurią reguliuoja „Financial Conduct Authority“ (FSA).

„FxPro“ per pastaruosius kelerius metus ėmėsi veiksmų, kad skaidrumas taptų ne tik jų verslo modelio kertiniu akmeniu, bet ir skatintų jį platesniame FX sektoriaus kontekste. Jį dabar reguliuoja FCA ir „CySEC“. Nepaisant to, kad ji yra privati įmonė, „FxPro“ kas ketvirtį išleidžia savo prekybos apimčių ataskaitą, kurią skelbia internete. Ji taip pat yra „Securities Houses Compliance Officers Group“ (SHCOG) narė.

Atidžiai stebint „FxPro“ biuro Australijoje atidarymą praėjusiais metais, „FxPro UK Ltd“ siūlomų paslaugų plėtra ir perėjimas prie tarpininkavimo modelio yra dar vienas labai svarbus „FxPro“ žingsnis, siekiant tapti geidžiamiausiu FX brokeriu pasaulyje.

„FxPro“ įkūrėjo Denio Sukhotin komentaras:

„FxPro“ džiaugiasi galėdamas pranešti apie „FxPro UK Ltd“ atidarymą ir reguliavimo institucijų leidimą veiklą vykdyti remiantis tarpininkavimo modeliu. Po sėkmingo „cTrader ECN“ platformos (kur sandorius vykdo „no dealing desk“ brokeris) atidarymo mes dabar žengsime dar vieną didžiulį žingsnį, siekiant suderinti savo interesus su mūsų klientų interesais, visapusiškai pereinant prie tarpininkavimo modelio visose savo platformose. Pašalinus bet kokius galimus prieštaravimus tarp kliento ir „dealing desk“ tarpininko interesų, mes manome, kad galime mažmeniniams FX klientams pasiūlyti skaidresnes kainų nustatymo ir įsakymų vykdymo paslaugas. Kadangi mažmeniniai FX klientai tapo dar reiklesni ir labiau patyrę, mes manome, kad skaidraus ir patikimo vykdymo modelio paklausa tapo pagrindiniu šios srities varikliu.“
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus