Jau galima naudotis išankstinio apmokėjimo „FxPro MasterCard“ kortele

- - Ši paslauga nebeteikiama - -

2014 m. balandžio 10 d., Londonas. „FxPro“ paleido savo išankstinio mokėjimo kortelę. „FxPro MasterCard“ - tai išankstinio mokėjimo „MasterCard“ kortelė, kurią galima pasirinkti viena iš trijų valiutų (EUR, USD, GBP). Ji buvo sukurta tam, kad klientams būtų lengviau naudotis savo „FxPro Vault“ esančiomis lėšomis ir apmokėti prekes bei paslaugas visame pasaulyje.

„FxPro Vault“ yra atskira lėšų saugykla, leidžianti klientams lengvai persivesti ir išsigryninti lėšas visose turimose sąskaitose, atskiriant lėšas nuo „MetaTrader 4“ (MT4), „cTrader“ ar „FxPro SuperTrader“. Dabar savo „FxPro Vault“ esančias lėšas susiedami su „FxPro MasterCard“ klientai gauna papildomos naudos.

„Tai dar vienas mūsų teikiamų produktų ir paslaugų krepšelio patobulinimas. Suteikdami klientams galimybę savo „FxPro Vault“ tiesiogiai susieti su išankstinio mokėjimo „MasterCard“ kortele, mes suteikiame jiems galimybę panaudoti savo sąskaitose esančias laisvas lėšas, kad jie galėtų susimokėti už bet ką ir bet kur, kur tik priimama „MasterCard“ kortelė. Mes siekiame būti pirmaujančiu internetiniu „Forex“ prekybos paslaugų teikėju pasaulyje, o norint tai pasiekti, mes manome, jog tokių paslaugų kaip „FxPro MasterCard“ pasiūlymas savo klientams yra labai svarbus.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

„FxPro MasterCard“ gali naudotis tik „FxPro Financial Services Limited“ klientai.

Ši paslauga nebeteikiama.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus