info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

Jau galima naudotis išankstinio apmokėjimo „FxPro MasterCard“ kortele

- - Ši paslauga nebeteikiama - -

2014 m. balandžio 10 d., Londonas. „FxPro“ paleido savo išankstinio mokėjimo kortelę. „FxPro MasterCard“ - tai išankstinio mokėjimo „MasterCard“ kortelė, kurią galima pasirinkti viena iš trijų valiutų (EUR, USD, GBP). Ji buvo sukurta tam, kad klientams būtų lengviau naudotis savo „FxPro Vault“ esančiomis lėšomis ir apmokėti prekes bei paslaugas visame pasaulyje.

„FxPro Vault“ yra atskira lėšų saugykla, leidžianti klientams lengvai persivesti ir išsigryninti lėšas visose turimose sąskaitose, atskiriant lėšas nuo „MetaTrader 4“ (MT4), „cTrader“ ar „FxPro SuperTrader“. Dabar savo „FxPro Vault“ esančias lėšas susiedami su „FxPro MasterCard“ klientai gauna papildomos naudos.

„Tai dar vienas mūsų teikiamų produktų ir paslaugų krepšelio patobulinimas. Suteikdami klientams galimybę savo „FxPro Vault“ tiesiogiai susieti su išankstinio mokėjimo „MasterCard“ kortele, mes suteikiame jiems galimybę panaudoti savo sąskaitose esančias laisvas lėšas, kad jie galėtų susimokėti už bet ką ir bet kur, kur tik priimama „MasterCard“ kortelė. Mes siekiame būti pirmaujančiu internetiniu „Forex“ prekybos paslaugų teikėju pasaulyje, o norint tai pasiekti, mes manome, jog tokių paslaugų kaip „FxPro MasterCard“ pasiūlymas savo klientams yra labai svarbus.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

„FxPro MasterCard“ gali naudotis tik „FxPro Financial Services Limited“ klientai.

Ši paslauga nebeteikiama.

Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960