„Online Personal Wealth Awards“ apdovanojimuose „FxPro“ buvo pripažintas geriausiu FX teikėju

2014 m. liepos 15 d., Londonas. „FxPro Group Ltd“ („FxPro“) laimėjo geriausio FX teikėjo („Best FX Provider“) apdovanojimą „Online Personal Wealth Awards“ apdovanojimuose, kurie vyko 2014 m. liepos 11 d. „Canary Wharf“, Londone. Tai jau antrasis apdovanojimas, kurį 2014 metais pelnė 100 % FX tarpininkavimo modeliu besiremiantis tarpininkas už savo pastangas padėti prekybininkams pelningiau prekiauti.

„FxPro“ ne tik siekia, kad jų klientai geriau prekiautų „MetaTrader 4“ ir „cTrader“ platformose, bet ir pritraukti investuotojus, norinčius diversifikuoti savo finansinį portfelį FX rinkose jų investavimo platformoje - „FXPro SuperTrader“ *.

„Šis apdovanojimas yra puikus įvertinimas už praėjusiais metais atliktą sunkų darbą. Mes džiaugiamės, kad „Online Personal Wealth Awards“ apdovanojimuose pelnėme geriausio FX teikėjo vardą. „FxPro“ siekia, kad klientai pelningiau prekiautų, todėl mes ir toliau kuriame įvairius produktus ir paslaugas, skirtus padėti tiek FX prekybininkui, tiek ilgalaikiam investuotojui.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

„Personal Personal Wealth Awards“ apdovanojimuose balsuoja investuotojai iš įvairių interneto svetainių, įskaitant „MoneyAM“, „Stockmarketwire“, „Forexwire“ ir „DIYinevstor“. Šie apdovanojimai yra skirti kokybės ir naujovių finansinių paslaugų sektoriuje skatinimui.

„FxPro“, už kuriuos balsavo mūsų investuotojų bazė, pelnytai laimėjo geriausio FX teikėjo vardą 2014 metų „Online Personal Wealth Awards“ apdovanojimuose. Jų siekiui suderinti savo ir savo klientų interesus pritaria mūsų vartotojai. Su savo produktų ir paslaugų paketu „FxPro“ ir toliau užima lyderio poziciją.“ Michael Boydell, „MSM Media Ltd.“ generalinis direktorius.

* „FxPro SuperTrader“ naudotis gali tik „FxPro Financial Services Limited“ klientai.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus