info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„Online Personal Wealth Awards“ apdovanojimuose „FxPro“ buvo pripažintas geriausiu FX teikėju

2014 m. liepos 15 d., Londonas. „FxPro Group Ltd“ („FxPro“) laimėjo geriausio FX teikėjo („Best FX Provider“) apdovanojimą „Online Personal Wealth Awards“ apdovanojimuose, kurie vyko 2014 m. liepos 11 d. „Canary Wharf“, Londone. Tai jau antrasis apdovanojimas, kurį 2014 metais pelnė 100 % FX tarpininkavimo modeliu besiremiantis tarpininkas už savo pastangas padėti prekybininkams pelningiau prekiauti.

„FxPro“ ne tik siekia, kad jų klientai geriau prekiautų „MetaTrader 4“ ir „cTrader“ platformose, bet ir pritraukti investuotojus, norinčius diversifikuoti savo finansinį portfelį FX rinkose jų investavimo platformoje - „FXPro SuperTrader“ *.

„Šis apdovanojimas yra puikus įvertinimas už praėjusiais metais atliktą sunkų darbą. Mes džiaugiamės, kad „Online Personal Wealth Awards“ apdovanojimuose pelnėme geriausio FX teikėjo vardą. „FxPro“ siekia, kad klientai pelningiau prekiautų, todėl mes ir toliau kuriame įvairius produktus ir paslaugas, skirtus padėti tiek FX prekybininkui, tiek ilgalaikiam investuotojui.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

„Personal Personal Wealth Awards“ apdovanojimuose balsuoja investuotojai iš įvairių interneto svetainių, įskaitant „MoneyAM“, „Stockmarketwire“, „Forexwire“ ir „DIYinevstor“. Šie apdovanojimai yra skirti kokybės ir naujovių finansinių paslaugų sektoriuje skatinimui.

„FxPro“, už kuriuos balsavo mūsų investuotojų bazė, pelnytai laimėjo geriausio FX teikėjo vardą 2014 metų „Online Personal Wealth Awards“ apdovanojimuose. Jų siekiui suderinti savo ir savo klientų interesus pritaria mūsų vartotojai. Su savo produktų ir paslaugų paketu „FxPro“ ir toliau užima lyderio poziciją.“ Michael Boydell, „MSM Media Ltd.“ generalinis direktorius.

* „FxPro SuperTrader“ naudotis gali tik „FxPro Financial Services Limited“ klientai.

Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960