info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 76.14% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.83% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ visiems mokėjimo metodams atsisakė taikyti mokesčius už pinigų įnešimą

2018 m. lapkričio 8 d., Londonas. Siekiant laikytis savo įsipareigojimo nuolat tobulinti paslaugas, 2018-aisiais metais internetinis brokeris „FxPro“ visiems galimiems mokėjimo metodams atsisakė taikyti mokesčius už pinigų įnešimą.

Nauja politika, kuri įsigaliojo 2018 m. lapkričio mėnesį, parodo įmonės pasiryžimą investuoti į naujų praktikų, pagerinančių jos prekybos sąlygas, įgyvendinimą. O tai savo ruožtu pagerina ir prekybininkų patirtį.

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„Per pastaruosius metus „FxPro“ daug investavo į klientams skirtas pažangiausias technologijas ir mokėjimo sprendimus, kurie leido atsisakyti mokesčių už pinigų įnešimą į sąskaitą ir tokiu būdu suteikti klientams puikią prekybos patirtį.“

„FxPro“ tikisi sėkmingai pasitikti 2019-uosius metus ir šiais metais pagerinti daug savo produktų bei paslaugų. Mokėjimo būdų sąrašas pateikiamas čia.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus