info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ jau galima naudotis nauja „MT4 WebTrader“ platforma

2014 m. rugpjūčio 29 d., Londonas. „FxPro Group Ltd“ („FxPro“) ką tik paleido savo naršyklei skirtą patentuotą prekybos platformą, leidžiančią klientams prekiauti naudojantis savo MT4 sąskaitomis. Prisijungdami prie „FxPro WebTrader“ su „FxPro Direct“ prisijungimo duomenimis, klientai gali pasiekti visas savo MT4 sąskaitas (tiek tikras, tiek demo) ir lengvai persijungti iš vienos į kitą, neatnaujinant ar pakartotinai neįkeliant puslapio.

Naujoji „FxPro WebTrader“ platforma, kurioje įdiegta naujausia HTML5 technologija, yra paprastesnė ir greitesnė nei daugelis kitų naršyklei skirtų platformų. Tai reiškia, kad gaišties laikas yra išskirtinai mažas, todėl klientams iš bet kurios pasaulio vietos suteikiama geriausia prekybos patirtis.

Kalbant apie funkcionalumą, reiktų paminėti, jog nauja diagramų platforma buvo sukurta pridedant efektyvių braižymo įrankių ir daug kitų rodiklių. Platus diagramų paketas taip pat leidžia klientams prekiauti ir tvarkyti įsakymus tiesiogiai diagramoje.

„Įsiklausydami į savo klientus ir jų atsiliepimus, mes pristatėme produktą, kuris siūlo visus MT4 platformos privalumus, o taip pat papildomą funkcionalumą ir tokį greitą įsakymų vykdymą, kokio tik būtų įmanoma tikėtis iš darbalaukiui skirtos platformos. Ši nauja naršyklei skirta platforma mūsų klientams, kurie prekiaudami „Forex“ naudojasi MT4 platforma, suteikia galimybę saugiai ir patikimai prekiauti taip, kaip jie tą įprastai darytų su bet kuriuo kitu įrenginiu, kur įdiegta interneto naršyklė.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“generalinis direktorius.
Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960