„FxPro“ jau galima naudotis nauja „MT4 WebTrader“ platforma

2014 m. rugpjūčio 29 d., Londonas. „FxPro Group Ltd“ („FxPro“) ką tik paleido savo naršyklei skirtą patentuotą prekybos platformą, leidžiančią klientams prekiauti naudojantis savo MT4 sąskaitomis. Prisijungdami prie „FxPro WebTrader“ su „FxPro Direct“ prisijungimo duomenimis, klientai gali pasiekti visas savo MT4 sąskaitas (tiek tikras, tiek demo) ir lengvai persijungti iš vienos į kitą, neatnaujinant ar pakartotinai neįkeliant puslapio.

Naujoji „FxPro WebTrader“ platforma, kurioje įdiegta naujausia HTML5 technologija, yra paprastesnė ir greitesnė nei daugelis kitų naršyklei skirtų platformų. Tai reiškia, kad gaišties laikas yra išskirtinai mažas, todėl klientams iš bet kurios pasaulio vietos suteikiama geriausia prekybos patirtis.

Kalbant apie funkcionalumą, reiktų paminėti, jog nauja diagramų platforma buvo sukurta pridedant efektyvių braižymo įrankių ir daug kitų rodiklių. Platus diagramų paketas taip pat leidžia klientams prekiauti ir tvarkyti įsakymus tiesiogiai diagramoje.

„Įsiklausydami į savo klientus ir jų atsiliepimus, mes pristatėme produktą, kuris siūlo visus MT4 platformos privalumus, o taip pat papildomą funkcionalumą ir tokį greitą įsakymų vykdymą, kokio tik būtų įmanoma tikėtis iš darbalaukiui skirtos platformos. Ši nauja naršyklei skirta platforma mūsų klientams, kurie prekiaudami „Forex“ naudojasi MT4 platforma, suteikia galimybę saugiai ir patikimai prekiauti taip, kaip jie tą įprastai darytų su bet kuriuo kitu įrenginiu, kur įdiegta interneto naršyklė.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“generalinis direktorius.
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus