info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ paleido naują institucinę „prime-of prime“ paslaugą

- - Ši paslauga nebeteikiama - -

2014 m. gruodžio 9 d., Londonas. „FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“) pasiūlė „FxPro Prime“, „prime-of-prime“ paslaugą, kuri padidins išskirtinį 1 pakopos FX likvidumo fondą ir jį atvers institucinėms įmonėms.

„FxPro“ mažmeniniai klientai jau dabar naudojasi labai giliu FX likvidumu, mažomis prekybos išlaidomis ir patikimu prekybos vykdymu MT4 ir „cTrader“ platformose. Dabar, planuojant pridėti daugiau likvidumo paslaugų teikėjų prie jau esamų, mažos ir vidutinės įstaigos galės naudotis tais pačiais privalumais ir nemažai sutaupyti vykdant FX prekybą.

„Mažoms ir vidutinėms įstaigoms, siekiančioms taupyti išlaidas vykdant FX neatidėliotinus sandorius, „FxPro Prime“ siūlo ne tik tai, bet ir sprendimą, kuris pašalina poreikį užmegzti ryšius su vienu ar daugiau kredito sutartis sudarančių aukščiausio lygio bankų. Labai džiaugiamės galėdami įžengti į „prime-of-prime“ rinką su savo išskirtiniu likvidumu ir mažų kainų pasiūlymu, nes manome, kad tai yra FX rinkos dalis, turinti didelį augimo potencialą.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

Naudodamiesi „FxPro Prime“, instituciniai klientai gali pasinaudoti „FxPro“ tvirtai nusistovėjusiais santykiais su pagrindiniu tarpininku ir likvidumo teikėjais. Ši paslauga siūlo pagrindinius tarpininkavimo ir garantinės įmokos sąskaitos kliringo sprendimus su pažangiomis realiu laiku teikiamomis ataskaitomis. Taip pat klientai gali greitai ir paprastai prisijungti prie „FxPro“ likvidumo per API arba pažangias tiltų technologijas.

http://www.fxpro.com/prime

Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960