info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ paleido naują institucinę „prime-of prime“ paslaugą

- - Ši paslauga nebeteikiama - -

2014 m. gruodžio 9 d., Londonas. „FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“) pasiūlė „FxPro Prime“, „prime-of-prime“ paslaugą, kuri padidins išskirtinį 1 pakopos FX likvidumo fondą ir jį atvers institucinėms įmonėms.

„FxPro“ mažmeniniai klientai jau dabar naudojasi labai giliu FX likvidumu, mažomis prekybos išlaidomis ir patikimu prekybos vykdymu MT4 ir „cTrader“ platformose. Dabar, planuojant pridėti daugiau likvidumo paslaugų teikėjų prie jau esamų, mažos ir vidutinės įstaigos galės naudotis tais pačiais privalumais ir nemažai sutaupyti vykdant FX prekybą.

„Mažoms ir vidutinėms įstaigoms, siekiančioms taupyti išlaidas vykdant FX neatidėliotinus sandorius, „FxPro Prime“ siūlo ne tik tai, bet ir sprendimą, kuris pašalina poreikį užmegzti ryšius su vienu ar daugiau kredito sutartis sudarančių aukščiausio lygio bankų. Labai džiaugiamės galėdami įžengti į „prime-of-prime“ rinką su savo išskirtiniu likvidumu ir mažų kainų pasiūlymu, nes manome, kad tai yra FX rinkos dalis, turinti didelį augimo potencialą.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

Naudodamiesi „FxPro Prime“, instituciniai klientai gali pasinaudoti „FxPro“ tvirtai nusistovėjusiais santykiais su pagrindiniu tarpininku ir likvidumo teikėjais. Ši paslauga siūlo pagrindinius tarpininkavimo ir garantinės įmokos sąskaitos kliringo sprendimus su pažangiomis realiu laiku teikiamomis ataskaitomis. Taip pat klientai gali greitai ir paprastai prisijungti prie „FxPro“ likvidumo per API arba pažangias tiltų technologijas.

http://www.fxpro.com/prime

Speakers
Charalambos Psimolophitis
FxPro Group generalinis direktorius, CEO
Ilya Holeu
Rinkodaros vadovas, FxPro Group
Atgal į visus spaudos pranešimus