info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

Nauji paskyrimai suteikia unikalių pasaulinių įžvalgų

„FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“), pasaulyje pirmaujantis mažmeninės prekybos FX ir CFD brokeris, šiandien paskelbė apie Michael Derks paskyrimą vyriausiuoju strategu, o Simon Smith - vyriausiuoju ekonomistu.

„FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“), pasaulyje pirmaujantis mažmeninės prekybos FX ir CFD brokeris, šiandien paskelbė apie Michael Derks paskyrimą vyriausiuoju strategu, o Simon Smith - vyriausiuoju ekonomistu. Šie du nauji paskyrimai „FxPro“ praturtins unikaliu globaliu požiūriu, o klientams pasiūlys daugiau įžvalgų ir informacijos apie pasaulio rinkas bei jų analizę.

Michael Derks prisijungia prie „FxPro“, atsinešdamas savo 27-rių metų investicijų ir rinkos stratego bei ekonomisto patirtį. Prieš prisijungdamas prie „FxPro“, Michael dirbo „Arch Group“ (investicijų valdymo biuras) vyriausiuoju investavimo strategu ir Londone įsikūrusio „Commonwealth Bank of Australia“ fiksuotųjų pajamų ir FX strategijos vadovu. Michael taip pat dirbo „Nomura International“ ir „Deutsche Bank“ vyriausiuoju rinkos strategu ir ekonomistu. Jis turi didelę patirtį institucinio turto, šeimos turto valdymo, itin didelės grynosios vertės turto, didelės vertės turto ir mažmeninių investuotojų srityje.

Simon Smith, patyręs ekonomistas ir finansų rinkų strategas, prisijungia prie „FxPro“ kaip vyriausiasis ekonomistas. Jis palieka „Thomson Reuters“, kur buvo atsakingas už naujų produktų kūrimo galimybių analizę rinkoje. Jis turi daugiau kaip 17-os metų ekonomisto ir pasaulinės finansų rinkos stratego patirtį, kurią įgijo dirbdamas vyresniuoju ekonomistu ir strategu „Weavering Capital Ltd“, bei pastoviųjų pajamų vadovu „4Cast Ltd“ ir pastoviųjų Europos pajamų valdymo analitiku „MMS International“.

Panagiotis Xydas, „FxPro“ generalinio direktoriaus komentaras:

„FxPro“ džiaugiasi, kad verslo augimo metu prie mūsų komandos prisijungia du patyrę rinkos ekspertai. Toks paskyrimas užimti aukšto lygio pareigas rodo „FxPro“ ketinimą plėtoti savo mokslinių tyrimų ir investicinius pajėgumus. Sparčiai besikeičiantis FX rinkų pobūdis kartu su 24/5 „FxPro“ platformos prekybos pajėgumais reiškia, kad labai svarbu, jog mūsų pasaulinė prekybininkų bazė būtų aprūpinta kuo geresne informacija, siekiant padėti priimti informacija pagrįstus investicinius sprendimus.“
Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960