info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

2016 m. „London City Wealth Management“ apdovanojimuose „FxPro“ laimėjo „Geriausio FX teikėjo“ apdovanojimą

2016 m. balandžio 21 d. Londonas. „FxPro“ su malonumu praneša, kad 2016 m. „City of London Wealth Management Awards“ apdovanojimuose laimėjo „Geriausio FX teikėjo“ („Best FX Provider“) apdovanojimą. Jau trečius metus iš eilės mes pelnėme šį prestižinį pripažinimą.

Šių metų COLWMA kandidatus iš pradžių rinko nepriklausoma teisėjų kolegija, o tuomet individualių prekybininkų ir investuotojų buvo paprašyta balsuoti. Nugalėtojai buvo paskelbti ceremonijoje, kuri vyko antradienį, balandžio 12 d., Londono „Guildhall“. Šios ceremonijos tikslas buvo paminėti ir apdovanoti kai kurias pirmaujančias turto valdymo įmones ir asmenis už jų teikiamų paslaugų kokybę.

Siekdama pasiūlyti klientams neprilygstamą prekybos patirtį, per pastaruosius metus „FxPro“ daug investavo į prekybos sąlygų gerinimą, taip pat į savo produktų, įrankių ir švietimo paslaugų asortimento plėtrą. Todėl labai džiugu matyti, kad dar vienais metais esame „Forex“ prekybininkų pagrindiniu pasirinkimu.

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„Po įtempto pirmojo ketvirčio, per kurį mes susitelkėme į produktų atnaujinimą ir paslaugų tobulinimą, malonu matyti, kad „FxPro“ išlieka patikimiausiu tarpininku. Mes džiaugiamės šiuo apdovanojimu ir toliau daug dirbame, siekdami patenkinti savo klientų poreikius.“
Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960