Jim Sutcliffe paskirtas pirmininku

„FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“), pasaulyje pirmaujantis mažmeninės prekybos FX ir CFD brokeris, šiandien paskelbė apie Jim Sutcliffe paskyrimą direktoriaus konsultantu. Jis mano, kad pradės dirbti 2010 m. birželio mėnesį.

Jim Sutcliffe atsineša daug tarptautinės patirties, sukauptos per 30 metų kai kuriose pirmaujančiose įmonėse. 1976 m. jis prisijungė prie „Prudential“ kaip aktuarijus. Jis užėmė kelias vadovaujančio darbo pareigas JK ir JAV filialuose, o galiausiai nuo 1994 iki 1997 metų „Prudential“ JK užėmė generalinio direktoriaus pareigas. Jis taip pat nuo 1997 iki 1999 m. buvo „Liberty International plc“, dabar žinomos kaip „Capital Shopping Centers Group plc“ (tai viena lyderiaujančių Jungtinės Karalystės nekilnojamojo turto bendrovių, kuri kotiruojama FTSE 100), pirmininko pavaduotojas.

Jim Sutcliffe, buvęs „Old Mutual PLC“ generalinis direktorius

Nuo 2001 m. pradžios iki 2008 m. vidurio P. Sutcliffe buvo „Old Mutual plc“ generalinis direktorius. Dirbdamas FTSE 100, tarptautinėje gyvybės draudimo ir turto valdymo bendrovėje, jis buvo atsakingas už tarptautinio verslo plėtrą Azijoje, Europoje ir JAV, taip pat Pietų Afrikos draudimo ir bankininkystės sektorių stiprinimą.

Jim Sutcliffe šiuo metu dirba vyresniuoju patarėju „CVC Capital Partners“, direktoriaus konsultantu „Lonmin plc“ ir „Sun Life Canada“ įmonėse, taip pat finansinės atskaitomybės tarybos direktoriumi, bei pirmininkauja aktuarinių standartų valdybai. Jis taip pat dirbo „Nelson Mandela Legacy Trust“ (JK) direktoriumi.

Panagiotis Xydas, „FxPro“ generalinio direktoriaus komentaras:

„FxPro“ džiaugiasi šiuo itin svarbiu paskyrimu. Nekantraujame Jim pasveikinti prisijungus prie mūsų komandos ir pasitelkti jo didelę patirtį, kuri bus ypač naudinga mūsų verslui šiuo patraukliu augimo ir plėtros laikotarpiu. 2010-ieji yra įdomūs metai. Aš neabejoju, kad Jim labai prisidės savo patirtimi, kad „FxPro“ ir toliau galėtų didinti savo pajėgumus siekiant pirmauti šioje rinkoje.“
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus