info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 78.90% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 80.59% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ laimėjo „Best FX Broker 2013“ apdovanojimą „Shares Magazine Awards“ apdovanojimuose

2013 m. lapkričio 19 d. Londonas. „FxPro Group Ltd“ („FxPro“), 100 % tarpininkavimo modeliu besiremiantis FX brokeris, pelnė geriausio FX brokerio vardą Londone vykusiuose „Shares Magazine Awards 2013“ apdovanojimuose.

„Džiaugiamės, kad „Shares“ apdovanojimuose laimėjome „Best FX Broker 2013“ titulą daug konkurentų turinčioje rinkoje. Norėtume padėkoti savo klientams už jų paramą ir palaikymą. „FxPro“ 2013-ieji buvo puikūs metai, per kuriuos įgyvendinome į klientus orientuotą įsakymų vykdymo modelį, kad mūsų klientai galėtų naudotis produktais ir paslaugomis, skirtais pagerinti jų prekybos patirtį, įgūdžius ir rezultatus.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

2013 metais „FxPro“ labai pasistūmėjo į priekį siekiant tapti mažmeninių investuotojų ir prekybininkų pageidaujamu FX tarpininku. Tą pasiekti padėjo kelių labai novatoriškų prekybos įrankių ir paslaugų įdiegimas:

  • „FxPro Vault“. Pirmoji rinkoje nepamainoma rizikos ir pinigų valdymo priemonė.
  • „FxPro Library“. Tai rinka, kur prekiautojai gali nemokamai ir mokamai atsisiųsti jau išbandytas automatizuotas strategijas ir „FxPro Quant“ šablonus.
  • „FxPro VPS“. Leidžia algoritmine prekyba užsiimantiems prekiautojams sumažinti gaišties laiką ir užtikrinti, kad jų strategijos būtų vykdomos nepertraukiamai visą parą.
  • „FxPro Quant“. Vartotojams patogus „drag and drop“ strategijos kūrimo įrankis, leidžiantis kurti savo automatizuotas strategijas, skirtas populiariajai MT4 prekybos platformai.
  • „FxPro SuperTrader“. Revoliucinė investavimo platforma, kur prekiautojai gali investuoti į prekybos lyderių jau išbandytas ir įvertintas strategijas.
„FxPro buvo įvertintas už savo sunkų darbą 2013 m., todėl gera matyti juos pelnytai laimėjus geriausio FX brokerio vardą šių metų „Shares Magazine Awards“ apdovanojimuose. Jų naujoviškų prekybos įrankių gausa geba patenkinti tiek plačią prekybininkų, tiek investuotojų auditoriją, o ypač tuos, kurie nori prekiauti FX rinkoje.“ Michael Boydell, „MSM Media Ltd.“ generalinis direktorius.
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus