info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ laimėjo 2012 m. „World Finance Foreign Exchange Awards“ geriausio pasaulinio ECN brokerio apdovanojimą

FxPro laimėjo 2012 m „World Finance Foreign Exchange“ geriausio pasaulinio ECN brokerio apdovanojimą

Pasaulyje pirmaujantis „Forex“ brokeris „FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“) šiandien pranešė, jog laimėjo 2012 m. geriausio pasaulinio ECN brokerio („Best Global ECN Broker 2012“) apdovanojimą prestižiniuose „World Finance Foreign Exchange“ apdovanojimuose.

„FxPro“ platforma „cTrader“ buvo pripažinta geriausiu ECN sprendimu tiek mažmeniniams, tiek instituciniams prekybininkams. Jos naujoviški sprendimai ir pažangios technologinės galimybės sulaukė daug teisėjų liaupsių.

„World Finance Foreign Exchange“ apdovanojimai yra žinomi visoje finansinėje spaudoje kaip didžiausių rinkos dalyvių pripažinimo ir įvertinimo viršūnė. „World Finance Award“ vertinimo komisija pasirinko įvairius kriterijus, pagal kuriuos atsirinko 2012 m. nugalėtojus. Nugalėtojus atrinko daugiau nei 230 metų finansų ir verslo žurnalistikos patirtį turinti vertinimo komisija, pasiremdama mokslinių tyrimų komandos surinkta informacija. Buvo vertinami šie kriterijai:

  • Aptarnavimas ir saugumas
  • Kainų konkurencingumas
  • Sandorių apimtis ir rinkos dalis
  • Inovacijos ir originalumas
  • Lyderystė rinkoje
  • Klientų aptarnavimas
  • Finansiniai pajėgumai
  • Platformos ir technologijų infrastruktūra
  • Skaidrumo reguliavimo lygis
  • Geras valdymas
 

Denio Sukhotin, „FxPro“ įkūrėjo komentaras:

„FxPro“ džiaugiasi galėdamas pranešti, kad „Finance Foreign Exchange Awards“ iš visų mūsų konkurentų būtent mus vainikavo 2012 metų geriausiu ECN brokeriu pasaulyje. „FxPro“ platforma „cTrader“ suteikia pilną ECN prieigą, kad suteiktų galimybę profesionaliems ir naujiems prekybininkams naudotis valiutų prekybos rinkomis. Mes siunčiame jūsų sandorius tiesiai į ECN tinklus. Tai reiškia, kad jūs prekiaujate tiesiogiai su žinomais pasauliniais bankais. Tai suteikia galimybę išsivaduoti iš rinkos formuotojų neveiksmingumo ir atverti duris skaidriai prekybai. Mūsų tikslas yra tapti patraukliausiu FX brokeriu pasaulyje, o šis apdovanojimas tai tik patvirtina.“

„FxPro“ interneto svetainės adresas:www.fxpro.co.uk

Atgal į visus spaudos pranešimus

Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960