info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ ruošiasi paleisti MT5

2015 m. sausio 26 d., Londonas. „FxPro“ didžiuojasi galėdamas pranešti apie savo naujausios prekybos platformos „FxPro MetaTrader5“ (MT5), kuri papildys augantį prekybos platformų sąrašą, paleidimą. Reaguodamas į savo klientų pageidavimus, rinkoje pirmaujantis FX tarpininkas jau atlieka paskutinius žingsnius, kad į savo prekybos infrastruktūrą baigtų diegti šią nekantriai visų laukiamą platformą.

Specialiai tarpininkams sukurta MT5 platforma leidžia jų klientams pateikti įsakymus, kurie yra vykdomi tiesiogiai rinkoje. Joje yra patobulinta vartotojo sąsaja, taip pat atlikta keletas žymių pakeitimų, palyginti su jos pirmtaku:

Įvykdyti pakeitimai:
  • Papildomų laikotarpių, techninių rodiklių ir grafinių įrankių pridėjimas
  • Patobulintas paskyrų perjungimas
  • Galimybė prekiauti tiesiogiai iš „tick“ diagramų
  • Informacija apie realų rinkos gylį
  • Integruota EA kūrimo aplinka

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras apie naują platformą:

„Mes visada klausomės savo klientų pageidavimų, todėl nusprendėme paleisti „FxPro MT5“ platformą, kuri neabejotinai taps puikiu mūsų esamų platformų papildymu, ypač kartu su mūsų profesionaliomis prekybos sąlygomis ir neigiamo balanso apsaugos politika.“

„FxPro“ per artimiausias savaites tikisi paleisti MT5 platformą.

Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960