„FxPro SuperTrader“ - pažangi investavimo platforma

- - Ši paslauga šiuo metu nebeveikia - -

2013 m. spalio 17 d., Londonas. „FxPro Group Ltd“ („FxPro“), 100 % tarpininkavimo modeliu besiremiantis FX brokeris, praneša apie „FxPro SuperTrader“*, pažangią investavimo platformą, kuri leidžia prekybininkams diversifikuoti savo FX investicijas pasinaudojant aukštos kokybės strategijomis, kurias kuria elitinių prekybos lyderių grupė.

Pasirinkę tarpininkavimo modelį, „FxPro“ sėkmingai suderino savo interesus su savo klientų interesais. „FxPro SuperTrader“, pirmoji investavimo platforma, leidžianti dirbti atsiribojant nuo interesų konflikto vykdant įsakymus, skatina į klientą ir skaidrią prekybą orientuotą požiūrį. „FxPro“ nori, kad jų klientai pelningai prekiautų ir siūlo pažangias priemones, tokias kaip „FxPro SuperTrader“, kurios yra sukurtos siekiant pagerinti prekybos rezultatus.

Su „FxPro SuperTrader“ investuotojai gali:

  • Analizuoti strategijas pasinaudojant realaus laiko statistika, rizikos vertinimu ir duomenimis;
  • Efektyviai kontroliuoti lėšų paskirstymą griežtai išbandytoms FX strategijoms;
  • Paskirstyti lėšas daugeliui strategijų arba tiesiog stebėti jas stebėjimo sąraše;
  • Valdyti riziką taikant „stop loss“ ir „trailing-stops“ lygius, siekiant užfiksuoti pelną.

Pripažintų prekybos lyderių strategijos nuolat stebimos, kad būtų užtikrinti nuoseklumo ir rezultatyvumo kriterijai. Naujausias „FxPro“ įrankis iš kitų konkurentų įrankių išsiskiria lengvu naudojimu ir novatorišku rizikos valdymu.

„Investavimas yra susijęs su jūsų finansinio portfelio diversifikavimu tarp skirtingų turto klasių. Prieš greitai ir lengvai paskirstant lėšas pelningoms FX prekybos strategijoms, „FxPro SuperTrader“ įrankis leidžia klientams kontroliuoti riziką, nustatant pagrindinius rizikos parametrus. „FxPro“ tarpininkavimo modelis užtikrina, kad klientai galėtų naudotis geriausiomis kainomis, kurias teikia pirmaujantys likvidumo teikėjai.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

*Iš pradžių „FxPro SuperTrader“ įrankis bus išskirtinai prieinamas tik „FxPro Financial Services Limited“ klientams.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus