info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro SuperTrader“ - pažangi investavimo platforma

- - Ši paslauga šiuo metu nebeveikia - -

2013 m. spalio 17 d., Londonas. „FxPro Group Ltd“ („FxPro“), 100 % tarpininkavimo modeliu besiremiantis FX brokeris, praneša apie „FxPro SuperTrader“*, pažangią investavimo platformą, kuri leidžia prekybininkams diversifikuoti savo FX investicijas pasinaudojant aukštos kokybės strategijomis, kurias kuria elitinių prekybos lyderių grupė.

Pasirinkę tarpininkavimo modelį, „FxPro“ sėkmingai suderino savo interesus su savo klientų interesais. „FxPro SuperTrader“, pirmoji investavimo platforma, leidžianti dirbti atsiribojant nuo interesų konflikto vykdant įsakymus, skatina į klientą ir skaidrią prekybą orientuotą požiūrį. „FxPro“ nori, kad jų klientai pelningai prekiautų ir siūlo pažangias priemones, tokias kaip „FxPro SuperTrader“, kurios yra sukurtos siekiant pagerinti prekybos rezultatus.

Su „FxPro SuperTrader“ investuotojai gali:

  • Analizuoti strategijas pasinaudojant realaus laiko statistika, rizikos vertinimu ir duomenimis;
  • Efektyviai kontroliuoti lėšų paskirstymą griežtai išbandytoms FX strategijoms;
  • Paskirstyti lėšas daugeliui strategijų arba tiesiog stebėti jas stebėjimo sąraše;
  • Valdyti riziką taikant „stop loss“ ir „trailing-stops“ lygius, siekiant užfiksuoti pelną.

Pripažintų prekybos lyderių strategijos nuolat stebimos, kad būtų užtikrinti nuoseklumo ir rezultatyvumo kriterijai. Naujausias „FxPro“ įrankis iš kitų konkurentų įrankių išsiskiria lengvu naudojimu ir novatorišku rizikos valdymu.

„Investavimas yra susijęs su jūsų finansinio portfelio diversifikavimu tarp skirtingų turto klasių. Prieš greitai ir lengvai paskirstant lėšas pelningoms FX prekybos strategijoms, „FxPro SuperTrader“ įrankis leidžia klientams kontroliuoti riziką, nustatant pagrindinius rizikos parametrus. „FxPro“ tarpininkavimo modelis užtikrina, kad klientai galėtų naudotis geriausiomis kainomis, kurias teikia pirmaujantys likvidumo teikėjai.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

*Iš pradžių „FxPro SuperTrader“ įrankis bus išskirtinai prieinamas tik „FxPro Financial Services Limited“ klientams.

Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960