info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 74.02% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77.37% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

The FxPro Sailing Team wins silver in international competition

July 14, Porto Cervo – The Invitational Smeralda 888 regatta concluded today with the FxPro “Beda” Sailing team finishing an impressive 2nd place in testing conditions. The team took their place on the winners' podium after coming runners-up out of a total of six participating teams, in a race accompanied by an easterly wind of 10 knots.

FxPro is an honorary member and Official Main sponsor of the Yacht Club de Monaco. In 2015, the FxPro “Beda” Sailing Team was created, including 5 sea-explorers. The boat is based in Monaco where the famous regatta “Smeralda888” is taking place.

That is one of the international FxPro sponsorship projects to support world sports. Find out more about the company's global activities here.

FxPro McLaren Racing

FxPro McLaren Racing

FxPro McLaren Racing

FxPro McLaren Racing

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus