info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ įsipareigoja teikti finansinę paramą

„FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“), pasaulyje pirmaujantis mažmeninės prekybos FX ir CFD brokeris, šiandien paskelbė įsipareigojantis finansiškai remti „Telethon 2010“, Kipro neurologijos ir genetikos institutą (Cyprus Institute of Neurology & Genetics) ir Kipro raumenų distrofijos asociaciją (Muscular Dystrophy Association of Cyprus).

„FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“), pasaulyje pirmaujantis mažmeninės prekybos FX ir CFD brokeris, šiandien paskelbė įsipareigojantis finansiškai remti „Telethon 2010“, Kipro neurologijos ir genetikos institutą (Cyprus Institute of Neurology & Genetics) ir Kipro raumenų distrofijos asociaciją (Muscular Dystrophy Association of Cyprus). Surinktos pajamos bus panaudotos siekiant didinti visuomenės informuotumą apie neurologinėmis ir genetinėmis ligomis sergančių pacientų problemas ir finansuoti vykstančią mokslinę ir socialinę veiklą, skirtą gerinti tokių asmenų gyvenimo kokybę.

„Kipro „Telethon 2010“ suteikia pagrindą teigiamai paveikti mūsų bendruomenės žmonių gyvenimą, palaikant nevyriausybinę organizaciją, kuriai jaučiame didelę simpatiją“, - sakė „FxPro“ generalinis direktorius Panagiotis Xydas. „Pagrindinis„ FxPro“ siekis yra atsilyginti visoms bendruomenėms, kuriose mes dirbame. Kaip septyniose šalyse biurus ir pasaulinę klientų bazę net 120 šalių turinčiai Kipro bendrovei tą įgyvendinti gali būti nelengva. Bet kokiu atveju tai yra rimtas iššūkis, kurį esame nuoširdžiai įsipareigoję įgyvendinti.”

Įmonės parama Kipro neurologijos ir genetikos institutui yra tik viena iš jos vykdomos įmonių socialinės atsakomybės kampanijos sudedamųjų dalių. „FxPro“ vykdo projektus, kurie remia „Green & Clean“ Limasolyje, vienuolyno atkūrimą Burgundijoje (Prancūzijoje), operacijas vaikų ligoninėje Maskvoje ir gimnazijos statybą vaikų namuose Podolske, Rusijoje. „FxPro“ taip pat skiria stipendijas jauniems vyrams ir jaunoms moterims, pasirinkusiems profesines studijas universitetuose visame pasaulyje.

Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960