info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 76.14% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.83% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ įsipareigoja teikti finansinę paramą

„FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“), pasaulyje pirmaujantis mažmeninės prekybos FX ir CFD brokeris, šiandien paskelbė įsipareigojantis finansiškai remti „Telethon 2010“, Kipro neurologijos ir genetikos institutą (Cyprus Institute of Neurology & Genetics) ir Kipro raumenų distrofijos asociaciją (Muscular Dystrophy Association of Cyprus).

„FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“), pasaulyje pirmaujantis mažmeninės prekybos FX ir CFD brokeris, šiandien paskelbė įsipareigojantis finansiškai remti „Telethon 2010“, Kipro neurologijos ir genetikos institutą (Cyprus Institute of Neurology & Genetics) ir Kipro raumenų distrofijos asociaciją (Muscular Dystrophy Association of Cyprus). Surinktos pajamos bus panaudotos siekiant didinti visuomenės informuotumą apie neurologinėmis ir genetinėmis ligomis sergančių pacientų problemas ir finansuoti vykstančią mokslinę ir socialinę veiklą, skirtą gerinti tokių asmenų gyvenimo kokybę.

„Kipro „Telethon 2010“ suteikia pagrindą teigiamai paveikti mūsų bendruomenės žmonių gyvenimą, palaikant nevyriausybinę organizaciją, kuriai jaučiame didelę simpatiją“, - sakė „FxPro“ generalinis direktorius Panagiotis Xydas. „Pagrindinis„ FxPro“ siekis yra atsilyginti visoms bendruomenėms, kuriose mes dirbame. Kaip septyniose šalyse biurus ir pasaulinę klientų bazę net 120 šalių turinčiai Kipro bendrovei tą įgyvendinti gali būti nelengva. Bet kokiu atveju tai yra rimtas iššūkis, kurį esame nuoširdžiai įsipareigoję įgyvendinti.”

Įmonės parama Kipro neurologijos ir genetikos institutui yra tik viena iš jos vykdomos įmonių socialinės atsakomybės kampanijos sudedamųjų dalių. „FxPro“ vykdo projektus, kurie remia „Green & Clean“ Limasolyje, vienuolyno atkūrimą Burgundijoje (Prancūzijoje), operacijas vaikų ligoninėje Maskvoje ir gimnazijos statybą vaikų namuose Podolske, Rusijoje. „FxPro“ taip pat skiria stipendijas jauniems vyrams ir jaunoms moterims, pasirinkusiems profesines studijas universitetuose visame pasaulyje.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus