„FxPro“ atidaro naują biurą Dubajuje

2017 m. gruodžio 4 d., Londonas. „FxPro Group Limited“ („FxPro“) su malonumu praneša, kad jos dukterinė bendrovė „FxPro Global Markets MENA Limited“ neseniai gavo Dubajaus „Financial Services Authority“ (DFSA) licenciją, todėl dabar gali veikti kaip įgaliota įmonė (Nr. F003333). Pirmaujantis internetinis tarpininkas „FxPro“, kuris aptarnauja klientus daugiau nei 150 šalių, taip pat atidarė biurą Dubajuje, taip žymiai išplėsdamas savo veiklą ir sustiprindamas pozicijas Vidurio Rytų ir Šiaurės Afrikos regionuose.

„FxPro Global Markets MENA“ biuras Dubajuje

„FxPro Group“ taip pat yra FCA reguliuojamos „FxPro UK Limited“ ir „CySEC“ bei FSB institucijų reguliuojamos „FxPro Financial Services Limited“ kontroliuojančioji bendrovė. „FxPro“ turi puikią reputaciją kaip vienas skaidriausių brokerių, kuris iki šios dienos yra gavęs daugiau nei 50 apdovanojimų už aukšto lygio prekybos sąlygų, paslaugų ir prekybos produktų teikimą. „FxPro“ klientai gali investuoti į FX ir 5 kitas turto klases, naudodamiesi greitu pavedimų vykdymu su „no-dealing-desk intervention“*.

„FxPro“ taip pat turi biurus Londono mieste, Kipre, Monake ir Bahamuose. Šią vasarą tarpininkas paskelbė apie su „Premier“ lygoje žaidžiančio „Watford“ klubo sudarytą 3 metų trukmės rėmimo sandorį ir savo prekybos produktų pasiūlos plėtrą, įdiegiant lažybas dėl spredų „FxPro Edge“ platformoje **.

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„Nuo įmonės įkūrimo praėjus daugiau nei 10 metų, mes ėmėmės daug strateginių žingsnių, siekdami, kad „FxPro“ taptų pirmaujančiu internetiniu brokeriu, kuriuo dabar pasitiki šimtai tūkstančių klientų iš viso pasaulio. DFSA licencijos įgijimas ir biuro Dubajuje atidarymas mums padeda pasiekti dar daugiau klientų, geriau patenkinti prekiautojų poreikius ir padėti „FxPro“ tapti globaliu brokeriu.“

* Pagal „FxPro“ įsakymų vykdymo politiką.

** Lažybomis dėl spredų gali naudotis tik „FxPro UK Limited“ Jungtinėje Karalystėje gyvenantys klientai.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus