info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 74.02% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77.37% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ įgijo teisę į „Super Rugby“ pavadinimo naudojimą

Australijos regbio sąjunga („Australian Rugby Union“) šiandien paskelbė, kad pasaulinis užsienio valiutų tarpininkas „FxPro“ ateinančius ketverius metus turės teisę į „Super Rugby“ pavadinimą.

„FxPro Super Rugby“ pavadinimas bus pradėtas naudoti 2012 m., kai vasario mėnesio paskutinį savaitgalį bus sudaryta nauja partnerystės sutartis tarp ARU ir pasaulio lyderio užsienio valiutų rinkoje...

Peržiūrėti straipsnį ARU žiniasklaidos skyrius

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus