„FxPro“ Europos verslo apdovanojimuose pelnė „National Public Champion for Cyprus“ apdovanojimą

2014 m. sausio 22 d., Londonas. „FxPro Financial Services Limited“ („FxPro“), pasaulinis FX internetinės prekybos paslaugų teikėjas, 2013-14 m. Europos verslo apdovanojimuose (EBA) pelnė „National Public Champion of Cyprus“ apdovanojimą.

Pirmajame viešojo balsavimo už vaizdo įrašus etape buvo gauta daugiau kaip 70 980 balsų. „FxPro“ gavo didžiausią balsų skaičių Kipre. Jis buvo pasirinktas iš 375 kitų įmonių ir yra vienas iš 30 „National Public Champions“, kuriuos vakar paskelbė Europos šalys.

Antrasis viešas balsavimo etapas vyksta dabar, ir tęsis iki 2014 m. kovo 25 d. Daugiausiai balsų surinkusi įmonė bus paskelbta „European Public Champion“ 2014 m. gegužės 27 d. Atėnuose vyksiančiame „Gala Event“ renginyje.

„Didelė garbė matyti, jog „FxPro“ pelnė „National Public Champion of Cyprus“ apdovanojimą. Šio apdovanojimo laimėjimas viešai balsuojant yra tikrasis mūsų sunkaus darbo įvertinimas, ypač turint galvoje kitas puikias Kipro įmones. Tikimės, kad rinkėjai toliau mus rems, kai bandysime tapti „European Public Champion.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

„European Business Awards“ yra nepriklausoma apdovanojimų programa, skirta įvertinti ir skatinti Europos verslo bendruomenės darbinę kompetenciją, geriausią praktiką ir naujoves.

„Mums didelį įspūdį padarė labai aukšti šių metų standartai. Taip pat džiaugiamės tokiu dideliu visuomenės susidomėjimu vaizdo įrašais. Iš viso šiais metais užregistruota dvigubai daugiau balsų nei pernai. Smagu matyti, kad apdovanojimuose dalyvauja tiek daug žmonių. „FxPro“ tikrai puikiai padirbėjo. Mes jiems linkime sėkmės antrame ir finaliniame etapuose.“ Adrian Tripp, EBA generalinis direktorius.
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus