info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ Europos verslo apdovanojimuose pelnė „National Public Champion for Cyprus“ apdovanojimą

2014 m. sausio 22 d., Londonas. „FxPro Financial Services Limited“ („FxPro“), pasaulinis FX internetinės prekybos paslaugų teikėjas, 2013-14 m. Europos verslo apdovanojimuose (EBA) pelnė „National Public Champion of Cyprus“ apdovanojimą.

Pirmajame viešojo balsavimo už vaizdo įrašus etape buvo gauta daugiau kaip 70 980 balsų. „FxPro“ gavo didžiausią balsų skaičių Kipre. Jis buvo pasirinktas iš 375 kitų įmonių ir yra vienas iš 30 „National Public Champions“, kuriuos vakar paskelbė Europos šalys.

Antrasis viešas balsavimo etapas vyksta dabar, ir tęsis iki 2014 m. kovo 25 d. Daugiausiai balsų surinkusi įmonė bus paskelbta „European Public Champion“ 2014 m. gegužės 27 d. Atėnuose vyksiančiame „Gala Event“ renginyje.

„Didelė garbė matyti, jog „FxPro“ pelnė „National Public Champion of Cyprus“ apdovanojimą. Šio apdovanojimo laimėjimas viešai balsuojant yra tikrasis mūsų sunkaus darbo įvertinimas, ypač turint galvoje kitas puikias Kipro įmones. Tikimės, kad rinkėjai toliau mus rems, kai bandysime tapti „European Public Champion.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

„European Business Awards“ yra nepriklausoma apdovanojimų programa, skirta įvertinti ir skatinti Europos verslo bendruomenės darbinę kompetenciją, geriausią praktiką ir naujoves.

„Mums didelį įspūdį padarė labai aukšti šių metų standartai. Taip pat džiaugiamės tokiu dideliu visuomenės susidomėjimu vaizdo įrašais. Iš viso šiais metais užregistruota dvigubai daugiau balsų nei pernai. Smagu matyti, kad apdovanojimuose dalyvauja tiek daug žmonių. „FxPro“ tikrai puikiai padirbėjo. Mes jiems linkime sėkmės antrame ir finaliniame etapuose.“ Adrian Tripp, EBA generalinis direktorius.
Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960