Jau veikia „FxPro MT5“

2015 m. kovo 16 d., Londonas. „FxPro“ skelbia paleidusi „FxPro MetaTrader5“. Nuo paleidimo kovo 16-ąją d., pirmadienį, „MetaQuotes“ platforma leis prekybininkams pasinaudoti geriausiomis „FxPro“ prekybos sąlygomis ir sąžininga prekybos praktika dar vienoje pirmaujančioje prekybos platformoje.

„FxPro MT5“ platformai, kuri puikiai tinka rinkos vykdymą besirenkantiems ir norintiems „MetaQuotes“ platformoje prekiauti prekybininkams, buvo atlikta daug atnaujinimų. Platformoje atsirado daugiau laikotarpių, braižymo įrankių, „buy stop“ ir „sell stop“ pavedimai, prekyba „tick“ diagramoje ir pilnas rinkos gylis. Algoritmais besinaudojantys prekybininkai aptarnaujami panašiai kaip ir MT4 platformoje - su integruota EA kūrimo aplinka.

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„FxPro MT5“ platformos paleidimas jau sukėlė didelį susidomėjimą prekiautojų tarpe, o prieš patį platformos paleidimą mūsų klientų pagalbos komandą užplūdo susidomėjusiųjų užklausos. Mes džiaugiamės, kad papildėme savo profesionalių prekybos platformų asortimentą. Ir toliau sieksime prekiautojams suteikti geriausią FX prekybos patirtį.“
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus