info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.56% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

Jau veikia „FxPro MT5“

2015 m. kovo 16 d., Londonas. „FxPro“ skelbia paleidusi „FxPro MetaTrader5“. Nuo paleidimo kovo 16-ąją d., pirmadienį, „MetaQuotes“ platforma leis prekybininkams pasinaudoti geriausiomis „FxPro“ prekybos sąlygomis ir sąžininga prekybos praktika dar vienoje pirmaujančioje prekybos platformoje.

„FxPro MT5“ platformai, kuri puikiai tinka rinkos vykdymą besirenkantiems ir norintiems „MetaQuotes“ platformoje prekiauti prekybininkams, buvo atlikta daug atnaujinimų. Platformoje atsirado daugiau laikotarpių, braižymo įrankių, „buy stop“ ir „sell stop“ pavedimai, prekyba „tick“ diagramoje ir pilnas rinkos gylis. Algoritmais besinaudojantys prekybininkai aptarnaujami panašiai kaip ir MT4 platformoje - su integruota EA kūrimo aplinka.

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„FxPro MT5“ platformos paleidimas jau sukėlė didelį susidomėjimą prekiautojų tarpe, o prieš patį platformos paleidimą mūsų klientų pagalbos komandą užplūdo susidomėjusiųjų užklausos. Mes džiaugiamės, kad papildėme savo profesionalių prekybos platformų asortimentą. Ir toliau sieksime prekiautojams suteikti geriausią FX prekybos patirtį.“
Atgal į visus spaudos pranešimus

Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960