info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 74.02% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77.37% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ palaiko skaidrumo iniciatyvą

2015 m. liepos 9 d. Londonas. Ne vieną apdovanojimą pelnęs FX tarpininkas „FxPro“ išlaiko savo įsipareigojimus dėl skaidrumo politikos vykdymo ir džiaugiasi galėdamas paskelbti savo per 2015 m. antrąjį ketvirtį įvykdytų įsakymų ir praslydimų statistiką. Šių prekybos duomenų viešas skelbimas rodo „FxPro“ nuolatines pastangas siekti savo veiklos ir paslaugų standartų, siekiant skatinti sąžiningą prekybos praktiką visoje FX rinkoje.

„FxPro“ 2015 m. balandžio, gegužės ir birželio mėnesių praslydimų statistika:

  • Teigiama = 44,9 %
  • Tikslia kaina = 34,4 %
  • Neigiama = 20,7 %

„FxPro“ vykdo veiklą kaip hibridinis tarpininkas, leidžiantis klientams pasiekti aukščiausio lygio likvidumą ir pasinaudoti „No Dealing Desk intervention“ politika ir negatyvaus balanso apsaugos garantija. Tai patikimas tarpininkas, kuris yra žinomas dėl savo novatoriškų sprendimų ir pagalbos teikimo klientams. „FxPro“ tarpininkas taip pat yra žinomas kaip patikimiausia įmonė, teikianti aukščiausios kokybės įsakymų suderinimo ir jų vykdymo technologijas.

Kartu su praslydimų statistika „FxPro“ taip pat skelbia ketvirčio kainų perklausimus (re-quote) procentais:

  • Kainų perklausimai = 5,3 %
  • Teigiama = 2,4 %
  • Neigiama = 2,9 %

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„Mūsų sprendimą skelbti praslydimų ir kainų perklausimų statistinius duomenis labai gerai priėmė FX rinkos dalyviai. Mūsų tikslas yra suteikti prasmingą ir skaidrią informaciją, kuria būtų galima pasinaudoti siekiant įvertinti „FxPro“ patikimumą. Daugelis bendrovių piktnaudžiauja šia skaidrumo sąvoka, o siekdamos nustebinti rinkos dalyvius, skelbia realybės neatitinkančius skaičius. Tai akivaizdu, palyginant daugelio įmonių III ramsčio (angl. Pillar 3) informacijos atskleidimą su apimtimis ir kitais pagrindiniais rodikliais, kuriuos jie reguliariai skelbia.“
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus