„FxPro“ laikosi įsipareigojimo šviesti prekybininkus

2018 m. kovo 21 d., Londonas. 2017 m. internetinis tarpininkas „FxPro“ debiutavo su „Learn from a Pro series“ internetiniais ir įprastais seminarais apie prekybą, kurie tapo jų ilgalaikio įsipareigojimo teikti prekiautojams išsamią mokomąją medžiagą dalimi.

Šias mokymo sesijas, kurios susilaukė sėkmės įvairiuose pasaulio regionuose, labai teigiamai priėmė investuotojai, norintys praplėsti savo turimas žinias apie internetinę prekybą. „Learn from a Pro“ mokymai, kurie vyks ir 2018-aisiais metais, siūlo įprastus seminarus 3 šalyse ir internetinius seminarus italų, ispanų, vokiečių, arabų, kinų ir rusų kalbomis. „FxPro“ padeda prekiautojams visame pasaulyje praplėsti savo žinias apie finansų rinkas.

Įvairių rinkos ekspertų, įskaitant Phillip Konchar, Enrico Gei, Carlos Partida ir Mohamed Elghobary, vedamos „Learn from a pro“ mokymų sesijos apima įvairias temas, įskaitant prekybos koncepcijas, ekonominių įvykių analizę, pagrindinėms finansinėms priemonėms taikomas prekybos strategijas, pagrindinius diagramų modelius ir informaciją, kaip naudotis populiariais techniniais rodikliais, siekiant racionalesnių prekybos sprendimų.

Šiuo metu virš 50 seminarų ir internetinių seminarų siūlanti „Learn from a Pro“ jau sulaukė virš 2500 prekybininkų dėmesio. Remdamiesi šia teigiama prekybininkų reakcija, tikimės, kad ateinančiais mėnesiais į savo programą įtrauksime dar daugiau įprastų ir internetinių seminarų.

„FxPro“ vyriausios už ryšių su klientais atsakingos specialistės Elsy Rayess komentaras:

„Mes visada švietimą laikėme vienu pagrindinių „FxPro“ pasiūlos komponentų. Nuolatinė „Learn from a Pro“ mokymų sėkmė rodo, kad įprasti ir internetiniai seminarai yra idealus būdas įtraukti prekybininkus, nes jie suteikia daugiau praktinio požiūrio ir galimybę apie finansų rinkas mokytis tiesiai iš šios srities specialistų.“
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus