info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ laikosi įsipareigojimo šviesti prekybininkus

2018 m. kovo 21 d., Londonas. 2017 m. internetinis tarpininkas „FxPro“ debiutavo su „Learn from a Pro series“ internetiniais ir įprastais seminarais apie prekybą, kurie tapo jų ilgalaikio įsipareigojimo teikti prekiautojams išsamią mokomąją medžiagą dalimi.

Šias mokymo sesijas, kurios susilaukė sėkmės įvairiuose pasaulio regionuose, labai teigiamai priėmė investuotojai, norintys praplėsti savo turimas žinias apie internetinę prekybą. „Learn from a Pro“ mokymai, kurie vyks ir 2018-aisiais metais, siūlo įprastus seminarus 3 šalyse ir internetinius seminarus italų, ispanų, vokiečių, arabų, kinų ir rusų kalbomis. „FxPro“ padeda prekiautojams visame pasaulyje praplėsti savo žinias apie finansų rinkas.

Įvairių rinkos ekspertų, įskaitant Phillip Konchar, Enrico Gei, Carlos Partida ir Mohamed Elghobary, vedamos „Learn from a pro“ mokymų sesijos apima įvairias temas, įskaitant prekybos koncepcijas, ekonominių įvykių analizę, pagrindinėms finansinėms priemonėms taikomas prekybos strategijas, pagrindinius diagramų modelius ir informaciją, kaip naudotis populiariais techniniais rodikliais, siekiant racionalesnių prekybos sprendimų.

Šiuo metu virš 50 seminarų ir internetinių seminarų siūlanti „Learn from a Pro“ jau sulaukė virš 2500 prekybininkų dėmesio. Remdamiesi šia teigiama prekybininkų reakcija, tikimės, kad ateinančiais mėnesiais į savo programą įtrauksime dar daugiau įprastų ir internetinių seminarų.

„FxPro“ vyriausios už ryšių su klientais atsakingos specialistės Elsy Rayess komentaras:

„Mes visada švietimą laikėme vienu pagrindinių „FxPro“ pasiūlos komponentų. Nuolatinė „Learn from a Pro“ mokymų sėkmė rodo, kad įprasti ir internetiniai seminarai yra idealus būdas įtraukti prekybininkus, nes jie suteikia daugiau praktinio požiūrio ir galimybę apie finansų rinkas mokytis tiesiai iš šios srities specialistų.“
Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960