„FxPro“ pristato revoliucinį EA prekybos sprendimą

2013 m. birželio 7 d., Londonas. Tyrimai* rodo, kad „Expert Advisors“ (ekspertai patarėjai, EA) besinaudojantys prekybininkai vidutiniškai pasiekia iki 6 kartų geresnius prekybos rezultatus ir stabilesnį pelną nei tie, kurie prekiauja rankiniu būdu. „FxPro Group Ltd“ („FxPro“), pirmaujantis FX brokeris pasaulyje, paskelbė apie du naujoviškus algoritminės (Algo) prekybos produktus, kurie yra skirti prekybos gerinimui.

„FxPro“ yra vienintelis brokeris, kuris savo interesus visiškai suderino su klientų interesais per skaidrų ir į prekybą orientuotą tarpininkavimo modelį. Bendrovės įsipareigojimas teikti aukštos kokybės paslaugas, investuojant į mokslinius tyrimus ir plėtrą, leido pirmiems pradėti taikyti algoritminės prekybos sprendimą, kuris užtikrins ilgalaikę naudą „FxPro“ klientams ir partneriams.

Prekiautojai dabar gali pasinaudoti EA prekybą palengvinančiais privalumais, naudojantis:

„FxPro Library“ - tai EA rinka, kuri leidžia prekybininkams parsisiųsti iš anksto paruoštus ir patikrintus ekspertus patarėjus (Expert Advisors), kuriuos sukūrė „FxPro“ komanda ir patyrę trečiųjų šalių programuotojai. Šiuo metu prekybininkai gali rinktis iš daugiau nei 40 iš anksto paruoštų ir pritaikytų EA. Šis siūlomų EA skaičius eksponentiškai augs, nes prekybininkai ir kūrėjai jau atranda šį nuostabų šaltinį.

„FxPro Quant Strategy Builder“ - tai vartotojui patogus įrankis, leidžiantis prekybininkams patiems kurti MT4 platformai skirtus ekspertus patarėjus, naudojant paprastą „vilkti ir numesti“ funkciją (angl. drag and drop). Kuriant EA, programavimo patirtis nebūtina.

„FxPro“ šiuo metu kuria revoliucinę prekybos platformą, kuri jų klientams leis nukopijuoti pirmaujančių signalų teikėjų sandorius.

„FxPro mano, kad visi prekybininkai turėtų turėti galimybę pasinaudoti algoritminės prekybos teikiamais privalumais. Mes stengiamės sukurti vartotojui patogias priemones, kurios leistų mūsų klientams siekti didesnės prekybos sėkmės, nesivadovaujant emocijomis priimant prekybos sprendimus ir leidžiant jiems pasirinkti daugiau prekybos galimybių.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius

*Šaltinis: „FxPro“ viduje atliktas tyrimas, 2012 m.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus