info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 76.14% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.83% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ paleidžia naują svetainę

2018 m. lapkričio 21 d. Londonas. Lapkritis buvo gana produktyvus mėnesis internetiniam brokeriui „FxPro“. Po kelių mėnesių sunkaus darbo ir pasišventimo įmonė paskelbė apie naują savo interneto svetainę, kuri firmos prekiniam ženklui suteikė modernią ir žaismingą išvaizdą.

„FxPro“ nauja svetainė perduoda aiškią žinutę, kas yra bendrovė ir ką ji nori perduoti per savo optimizuotą ir interaktyvią vartotojo sąsają. Svetainėje taip pat įdiegta intuityvi navigacijos sistema, kuri leidžia prekiautojams reikiamą informaciją rasti akimirksniu.

„FxPro“ rinkodaros vadovo komentaras:

„Tai ne tik nauja svetainė. Tai naujas, rafinuotas prekės ženklo pristatymas, įkūnijantis mūsų, kaip verslo, pagrindines vertybes. Mums patinka tai, ką mes darome, todėl norime apie tai garsiai kalbėti.“

Apsilankykite naujoje svetainėje: www.fxpro.com.

Būtinai sekite „FxPro“ socialinėje žiniasklaidoje: „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Telegram“ ir „Youtube“.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus