info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ paleidžia naują svetainę

2018 m. lapkričio 21 d. Londonas. Lapkritis buvo gana produktyvus mėnesis internetiniam brokeriui „FxPro“. Po kelių mėnesių sunkaus darbo ir pasišventimo įmonė paskelbė apie naują savo interneto svetainę, kuri firmos prekiniam ženklui suteikė modernią ir žaismingą išvaizdą.

„FxPro“ nauja svetainė perduoda aiškią žinutę, kas yra bendrovė ir ką ji nori perduoti per savo optimizuotą ir interaktyvią vartotojo sąsają. Svetainėje taip pat įdiegta intuityvi navigacijos sistema, kuri leidžia prekiautojams reikiamą informaciją rasti akimirksniu.

„FxPro“ rinkodaros vadovo komentaras:

„Tai ne tik nauja svetainė. Tai naujas, rafinuotas prekės ženklo pristatymas, įkūnijantis mūsų, kaip verslo, pagrindines vertybes. Mums patinka tai, ką mes darome, todėl norime apie tai garsiai kalbėti.“

Apsilankykite naujoje svetainėje: www.fxpro.com.

Būtinai sekite „FxPro“ socialinėje žiniasklaidoje: „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Telegram“ ir „Youtube“.

Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960