info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ pristato MT4 sąskaitą su rinkos vykdymu ir mažesniais spredais

2016 m. gegužės 18 d., Londonas. Išplėtęs savo siūlomų produktų asortimentą, internetinis tarpininkas „FxPro“ dabar plečia savo prekybos sąskaitų spektrą, įdiegdamas MT4 platformą su rinkos vykdymu. Šiuo sąskaitos tipu ir jos demo versija nuo šiandien, gegužės 18 d., gali naudotis visi registruoti klientai.

Šioje paskyroje „FxPro“ taip pat pristato mažiausius kada nors jų MT4 platformoje taikytus spredus. Konkrečiai kalbant, klientai, norintys prekiauti jiems žinomoje ir rinkos vykdymą siūlančioje MT4 platformoje, gali tikėtis mažesnių spredų visoms valiutų poroms, taip pat įvairioms žaliavoms. Ši nauja sąskaita taip pat siūlo apdovanojimų pelniusį pavedimų vykdymą, kurį „FxPro“ teikia savo įvairiose platformose. Pavedimai vykdomi pagal vidutinę svertinę kainą (VWAP). Iš esmės, tai yra geriausia rinkos kaina, kurią teikia „FxPro“ likvidumo fondo teikėjai.

„FxPro MT4“ sąskaita su rinkos vykdymu pirmiausia yra skirta klientams, norintiems ne tik prekiauti populiarioje MT4 platformoje, bet ir pasinaudoti rinkos vykdymo privalumais. „FxPro“ klientai vis dar gali prekiauti MT4 platformoje su neatidėliotinu pavedimų vykdymu ir fiksuotais ar kintamais spredais, arba pasirinkti MT5 ar „cTrader“ sąskaitas su rinkos vykdymu.

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„Atidžiai išnagrinėję savo klientų pageidavimus, mes nusprendėme pasiūlyti rinkos vykdymą ir mažesnius spredus savo MT4 platformoje. Tikimės, kad šiuos pokyčius prekybininkai priims teigiamai. Kaip visada, mes vertiname bet kokius savo klientų atsiliepimus ir toliau stengiamės tobulinti, bei plėsti savo produktų spektrą.“
Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960