info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ didina savo produktų pasiūlą

2015 m. birželio 1 d., Londonas. Ne vieną apdovanojimą pelnęs FX tarpininkas „FxPro“ džiaugiasi galėdamas išplėsti savo produktų asortimentą, į kurį įtraukė daugybę papildomų sandorių dėl kainų skirtumų (CFD), įskaitant papildomas akcijas *, indeksus, žaliavų ir energetikos ateities sandorius. Tiksliau kalbant, tarpininkas siūlo keletą populiariausių ir likvidžiausių akcijų, kotiruojamų Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos ir JAV akcijų biržose; neatidėliotinus indeksus, tokius kaip Kinijos 50 ir JAV dolerių indeksai; energetikos ir žemės ūkio ateities sandorius, įskaitant kakavą ir kavą. Taip sudaromos sąlygos klientams toliau diversifikuoti savo prekybos veiklą ir pasinaudoti „FxPro“ paslaugomis. Šiais naujais produktais, kurie yra prieinami prekybininkams nuo 2015 m. birželio 1 d., galima prekiauti „FxPro MT4“ platformoje.

„FxPro“, kuris yra žinomas kaip „No-Dealing-Desk“ tarpininkas, siūlantis aukščiausio lygio likvidumą ir aukščiausios kokybės pavedimų vykdymo technologijas, nuolat plečia ir tobulina savo paslaugas. Todėl siekiant patenkinti klientų poreikius ir investavimo tikslus, „FxPro“ pasiūlė šiuos labai laukiamus savo produktų asortimento papildymus.

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„Nuolatiniai bandymai užtikrinti geresnes prekybos sąlygas mus vis skatina savo klientams siūlyti naujas paslaugas. Pastebėję vis didesnę CFD paklausą daugiau produktų, mes padidinome savo produktų pasiūlą, siekdami suteikti klientams galimybę plėsti savo prekybos veiklą, tuo pačiu naudojantis mūsų platformų privalumais ir aukštais pavedimų vykdymo standartais.“
*Akcijos prieinamos tik „FxPro Financial Services Limited“ klientams
Atgal į visus spaudos pranešimus

Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960