„FxPro“ didina savo produktų pasiūlą

2015 m. birželio 1 d., Londonas. Ne vieną apdovanojimą pelnęs FX tarpininkas „FxPro“ džiaugiasi galėdamas išplėsti savo produktų asortimentą, į kurį įtraukė daugybę papildomų sandorių dėl kainų skirtumų (CFD), įskaitant papildomas akcijas *, indeksus, žaliavų ir energetikos ateities sandorius. Tiksliau kalbant, tarpininkas siūlo keletą populiariausių ir likvidžiausių akcijų, kotiruojamų Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos ir JAV akcijų biržose; neatidėliotinus indeksus, tokius kaip Kinijos 50 ir JAV dolerių indeksai; energetikos ir žemės ūkio ateities sandorius, įskaitant kakavą ir kavą. Taip sudaromos sąlygos klientams toliau diversifikuoti savo prekybos veiklą ir pasinaudoti „FxPro“ paslaugomis. Šiais naujais produktais, kurie yra prieinami prekybininkams nuo 2015 m. birželio 1 d., galima prekiauti „FxPro MT4“ platformoje.

„FxPro“, kuris yra žinomas kaip „No-Dealing-Desk“ tarpininkas, siūlantis aukščiausio lygio likvidumą ir aukščiausios kokybės pavedimų vykdymo technologijas, nuolat plečia ir tobulina savo paslaugas. Todėl siekiant patenkinti klientų poreikius ir investavimo tikslus, „FxPro“ pasiūlė šiuos labai laukiamus savo produktų asortimento papildymus.

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„Nuolatiniai bandymai užtikrinti geresnes prekybos sąlygas mus vis skatina savo klientams siūlyti naujas paslaugas. Pastebėję vis didesnę CFD paklausą daugiau produktų, mes padidinome savo produktų pasiūlą, siekdami suteikti klientams galimybę plėsti savo prekybos veiklą, tuo pačiu naudojantis mūsų platformų privalumais ir aukštais pavedimų vykdymo standartais.“
*Akcijos prieinamos tik „FxPro Financial Services Limited“ klientams
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus