info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ gerina savo infrastruktūrą su „Solace“ pranešimų ir internetinės transliacijos technologijomis

2016 m. vasario 16 d., Londonas. Internetinis tarpininkas „FxPro“ bendradarbiauja su „Solace Systems“, kad padidintų savo pranešimų infrastruktūros pajėgumus ir pagerintų efektyvumą. Tai yra jų naujausias strateginis žingsnis, siekiant patenkinti augančios klientų bazės poreikius.

Konkrečiau kalbant, „FxPro“ investavo į „Solace“ pranešimų maršrutizatorių prietaisus ir „Solace“ virtualių pranešimų maršrutizatorių, kad galėtų valdyti vidines ir tiesiogines kliento sąsajas per plataus masto tinklus, internetinius bei mobiliuosius įrenginius. Su savo puikiomis funkcijomis, unifikuota API ir administravimo sistema „Solace“ gali „FxPro“ pasiūlyti priemones, kurių reikia vykdant kasdienę veiklą ir didinant klientų pasitenkinimo lygį.

„FxPro“ CIO Panayiotis Annivo komentaras:

„Mūsų verslas sparčiai auga, todėl būtina, kad mes ir toliau siūlytume aukščiausio lygio prekybos patirtį bei nepriekaištingą klientų aptarnavimą. Mes plečiame savo produktų ir paslaugų pasiūlą, siekdami apimti daugiau įvairių turto klasių ir geografinių regionų. „Solace“ suteikia mums tvirtą pagrindą. Mes žinome, kad juo remiantis galime kurti ir auginti savo verslą taip, kad patenkintume klientų poreikius.“

„Solace Systems“ generalinio direktoriaus Craig Betts komentaras:

„Norint patenkinti „Forex“ klientų prekybos poreikius daugiau nei 150 šalių, reikia naujoviško požiūrio ir aukščiausio lygio infrastruktūros. „FxPro“ turi abu dalykus. Mes didžiuojamės, kad jie pasirinko mūsų technologiją kaip sistemą, apjungiančią daugelį jų programų, vietovių ir klientų sąsajų.“
Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960