info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ sėkmingai žengia toliau

2015 m. vasario 4 d., Londonas. „FxPro Group“ skelbia keletą pagrindinių savo veiklos rodiklių, atskleidžiančių įmonės augimo mastą. Įmonė, kuri yra viena iš nedaugelio tarpininkų, užtikrinančių garantiją dėl neigiamo balanso apsaugos, gali pasigirti dideliu skaičiumi prekybininkų.

MoM (2014 m. gruodis - 2015 m. sausis)

  • Naujų klientų skaičius padidėjo 46 %
  • Apimtys padidėjo 16 %
  • Aktyvių klientų skaičius padidėjo 31 %
  • Sandorių skaičius padidėjo 44 %

YoY (2014 m. sausis - 2015 sausis)

  • Naujų klientų skaičius padidėjo 87 %
  • Apimtys padidėjo 28 %
  • Aktyvių klientų skaičius padidėjo 32 %
  • Sandorių skaičius padidėjo 80 %

Šie rodikliai rodo stiprią įmonės poziciją „Forex“ rinkoje. Naujų klientų registracijos ir „broker to broker“ pervedimai toliau plūsta įmonės klientų pagalbos ir administravimo komandas.

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras apie vilčių teikiančius rodiklius:

„Džiaugiamės, kad daugelis prekybininkų renkasi būtent mus. Mes toliau demonstruojame augimą. Mūsų įsakymų vykdymas, reputacija, puikios prekybos sąlygos ir negatyvaus balanso apsaugos garantija - tai pagrindiniai veiksniai, kodėl vis daugiau ir daugiau prekybininkų renkasi būtent mus. Prie savo asortimento pridėdami naujų produktų ir gerbdami savo įsipareigojimus klientams, mes užtikrintai ir toliau būsime prekybininkų pagrindiniu pasirinkimu.“
Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960