info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 74.02% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77.37% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ įsipareigojimai klientams nesikeičia

2015 m. sausio 17 d., Londonas.„FxPro Group“ norėtų pasinaudoti šia proga ir padėkoti už kantrybę po „Juodojo ketvirtadienio“ įvykių, ir pabrėžti savo įsipareigojimus klientams.

- Gerbiame savo pažadus, todėl visose mažmeninės prekybos sąskaitose ir toliau užtikrinama neigiama balanso apsauga. Mūsų komanda dirba, kad rankiniu būdu ištaisytų neigiamus balansus, kurie vis dar likę jūsų prekybos platformose. Dabar šis procesas jau turėtų būti baigtas.

- Jūsų lėšos ir toliau saugomos bei atskiriamos nuo kapitalo, kurį „FxPro“ naudoja, siekiant patenkinti savo įmonės kreditoriaus reikalavimus.

- Mes taip pat siūlome „broker to broker“ pervedimus tiems, kurie pageidauja atsiimti savo lėšas iš kitų sunkumus patiriančių tarpininkų.

Ketvirtadienio įvykiai sutrikdė visą rinką, tačiau mes į tai sureagavome greitai ir ramiai. Mes ketiname toliau judėti į priekį, suteikdami jums geresnes priemones ir paslaugas, dar geresnes kainas ir profesionaliausias sąlygas rinkoje.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus